Borderlands DLC

Buolec

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość, aby pograć w dodatki z Borderlandsa nie mając JTAGA, ani nie kupując ich? Proszę o odp.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
istnieje metoda nonjtag
 

Buolec

Użytkownik
Użytkownik
Mógłbyś napisać na czym polega?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
wgrywasz dcl na pena dysk logujesz sie na profil do tego dolaczony czyli dwa pada i stale podlaczenie do live
 

t3rror

Użytkownik
Użytkownik
@Buolec:
Dodatki do Borderlands które pochodzą z edycji GoTY nie są zabezpieczone DRM i będą działać na każdej konsoli.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
trzeba miec ta edycje goty i chyba orginalny kod jest potrzebny zeby to sciagnac
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dodatki są na drugiej płycie wersji GOTY. Jeśli masz przerobionego xboxa to ściągnij z neta ten dysk i tyle. Instalujesz go przy uruchamianiu a potem już odpalasz ze zwykłej płytki borderlandsa.
 

Buolec

Użytkownik
Użytkownik
Czyli chyba pozostaje mi metoda NON JTAG. Dzięki za pomoc.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
podobno ta druga plytka z DLC moze byc nawet w wersji NTSC (majac oczywiscie konsolke w PAL). czy to prawda ?
 

t3rror

Użytkownik
Użytkownik
@z0nk31:
Chyba wszystkie wersje Borderlands są "Region Free", a przynajmniej płyta z dodatkami powinna być.
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma drugiej płyty w wersji GOTY. Przynajmniej nie było, gdy kupowałem grę w lutym tego roku. Była dołączona kartka z kodami, które wpisywało się w menu xboxa i DLC były normalnie pobierane.
 

t3rror

Użytkownik
Użytkownik
@Don Joinciano:
A wpis w bazie abgx360 podpisany jako "Borderlands -- Game of the Year Edition (Disc 2)" do czego służy?
Scenowe release
Kod:
Borderlands.Addon.Pack.XBOX360-MARVEL
BORDERLANDS.GOTY.EDiTiON.PAL.XBOX360-SHiTONLYGERMAN
Też różnią się od zwykłej gry. Może dziś dają już tylko kody do XBL.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Istnieje taka płytka, właśnie mi się instaluje za plecami :)
Zamieszczone są na niej cztery DLC:

* The zombie Island of dr NED
* Claptrap: new Robot revolution
* Mad Moxxis underdome riot
* The secret armory of general KNOXX
 

Buolec

Użytkownik
Użytkownik
@z0nk31
A mógłbyś podać link do tej płyty lub chociażby nazwę pliku/torrenta.
 

Dono Hebi

Świeżak
Świeżak
jak ja kupowalem borderlanda goty to tez nie bylo 2 plytki i byly tylko kody, aha i dodam ze na polskim live'ie nie moglem ich sciagnac ;/ musialem zalozyc 2 konto na anglie i z tamtego pobrac dopiero, wszystko dziala oprocz drobnych nie dociagniec typu kiedy laduje mi sie gra, a konkretnie kiedy gram w dodatek, to zamiast tych podpowiedzi na dole ekranu mam cos na zasadzie " DLC - 1 tip ..." ale reszta dziala ok
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Te dodatki są Free-DRM więc możesz je wgrać za pomocą zwykłego pendriver'a. Jak chcesz się dowiedzieć jak je wgrać to pisz pw bo nie chce mi się na darmo rozpisywać.
 

Do góry Bottom