Brak dźwięku w słuchawkach na Xbox one s

ggownica

Świeżak
Świeżak
Gdy podłączam słuchawki 3,5mm Jack do pada od Xbox one s nie wykrywa mi ich. Nie mam ani mikrofonu ani dźwięku. Gdy podłącze bezpośrednio do Xboxa też nie działa. Ale słuchawki działają gdy podłączenia je np. do telefonu. Proszę o odpowiedź.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gdy podłączam słuchawki 3,5mm Jack do pada od Xbox one s nie wykrywa mi ich. Nie mam ani mikrofonu ani dźwięku. Gdy podłącze bezpośrednio do Xboxa też nie działa. Ale słuchawki działają gdy podłączenia je np. do telefonu. Proszę o odpowiedź.
Poszperaj w ustawieniach. Odpal pada ze słuchawkami, wciśnij logo Xboxa na padzie, przejdź na ustawienia -> Dźwięk i pojawią Ci się 3 suwaki, pierwszy to włącz mikrofon, a później baw się suwakami, może Ci zaskoczy. A jak nie to jeszcze kiedyś mi pomogło wejście do ustawień zakładka akcesoria, wyskoczył pad i dopisz tego pada do Twojego nicku XBL i mi zadziałało.

Jankesek

Świeżak
Świeżak
Mam ten sam problem. Niedawno jeszcze pad rozpoznawał słuchawki i wyświetlały się suwaki od poziomu głosu w słuchawkach. Od kilku dni po podłączeniu słuchawek nie ma dźwięku. Suwaków od ustawienia poziomu dźwięku brak. Nie mam pojęcia co się stało. Stosowałem już powyższe wskazówki i nic to nie pomogło.

Do góry