brak internetu

kamil12340

Świeżak
Świeżak
Witam. Od wczoraj nie mam internetu na xboxie przez wifi, jest połaczony z siecią lecz net nie dziala podczas testowania polaczenia pisze ze ,,wymagane dodatkowe uwierzytelnienie aby polaczyc z siecia musisz wprowadzic dodatkowe informacje dot. Uwierzytelnienienia. Jesli masz alternatywny mac wybierz pozycje : uwierzytelnij teraz lub wprowadz alternatywny adres mac w routerze nic nie ruszane choc mysle ze tam jest problem tel i tv normalnie sie łaczy

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Restartowałeś router? Może banalne, ale mogłeś tego nie zrobić. Odłączyć od prądu na 10 sekund

kamil12340

Świeżak
Świeżak
Tak pobowalem, dodam ze gdy udostepnie neta z tel to na xboxie smiga jutro sprawdze czy przez kabel będzie net jak go znajde

Ostatnia edycja:

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Myślę, że przez kabel się połączy, sam mam przez kabel podpiętą, bo lepsze mam transfery, mimo, że konsola od routera jest 0,5 metra. Jeśli chodzi o WiFi, to popróbuj jeszcze raz usunąć na konsoli sieć bezprzewodową, wpisać na nowo dane z WPA czy WPA2 (zależy co tam masz), zresetuj wcześniej router jak kolega pisał. Możesz jeszcze spróbować na sztywno wpisać na konsoli IP bramę i maskę, ale musiałbyś wiedzieć jaki zakres IP router Ci nadaje (zalogować się na niego). ;)

Do góry Bottom