1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak możliwości zapisu gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MagicBorys1, Czerwiec 9, 2018.

1. MagicBorys1

MagicBorys1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mamy xboxa od 11 lat , z racji tego że to już staruszek kupiliśmy xbox one x, głównie dla syna,ośmiolatka. Niektóre ze starych gier działają na nowej konsoli, m.in. viva pinata. Niestety mam pewien problem który nie zdarzał się nigdy wcześniej na poprzedniej konsoli - mimo, że profil jest utworzony, gracz zalogowany - nie mam możliwości zalogowania się w poziomie gry(?) - tzn możliwości zapisu postępów gry. Na samym początku po uruchomieniu gry widnieje komunikat, że należy wcisnąć przycisk przewodnika xboxa aby się zalogować w przeciwnym razie postępy nie będą zapisywane. użytkownik jest jednak zalogowany... reinstalacja gry nie pomogła ani wylogowanie i ponowne zalogowanie użytkownika, ani zmiana użytkownika. Ktoś może coś podpowiedzieć? z góry dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3056
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak chodzi o gry X360 na XO to musisz nacisnąć start + select i pokarze cie się dash X360 i tam trzeba się zalogować na swoje konto.

Wczytywanie...

Poleć forum