Brak obrazu.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Dawid.

Świeżak
Świeżak
Cześć. Więc, mam pewien problem, ciągnie się on już z miesiąc. Pewnego dnia postanowiłem pograć sobie na xboxie, gram i co mi się ukazuje? tz. artefakty, pierwsze co zrobiłem to zresetowałem konsolę z myślą "pewnie chwilowe". Jeden reset, drugi a tu nic, brak obrazu ale jednak dźwięk jest. Odłożyłem konsolę, gdyż wtedy miałem już dosyć. Dziś czytając przeróżne tematy przeczytałem aby nagrzać konsolę, tak też zrobiłem. O dziwo po nagrzaniu suszarką konsola załapała, ładnie wyświetlił się obraz, ale niestety, po chwili znów pojawiły się artefakty i cała zabawa sprzed miesiąca. Nagrzanie drugie i trzecie nic nie dało, jedynie zniekształcenia obrazu (wygląda na to, że konsola reaguje). Wydaje mi się, że to wina zimnego lutu. Nie chciał bym 'grzebać' w konsoli, mimo, że jest po gwarancji. Moje pytanie jest takie, ile mniej więcej może kosztować zażegnanie tego problemu i co mogło być tego przyczyną? Pozdrawiam.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
albo zainwestuj w nowa płytę główną, tak będzie najlepiej i na dłużej starczy;)
 

Dawid.

Świeżak
Świeżak
Chciał bym napisać, że nie występuje RROD.
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Chciał bym napisać, że nie występuje RROD.
To za jakiś czas zacznie.
 

Dawid.

Świeżak
Świeżak
Nie chciał bym tutaj się kłócić etc. ale jak by miał wyskoczyć, już by to zrobił. Tak mi się wydaje. W najbliższym czasie, jak będę miał chwilę zadzwonię do serwisu.
 

dawid000

Banned
Użytkownik
do naprawy, o ile mi wiadomo to juchy to naprawia
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom