Brak obrazu

Seaborg93

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam , grałem sobie dziś po szkole na moim x na tv , następnie poszliśmy do kumpla bo ma większy tv żeby sobie pograć , podpięliśmy go , ale tak jak by go nie wykrywało ;/ ,nie ma obrazu i dźwięku nie ma nic a diody świecą normalnie , proszę o szybką pomoc i jeszcze jedno , gwara nie wchodzi w grę bo ixtreme
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Brak obrazu

Może by tak napisac jaki tv jaki kabel to nie forum dla wróżbitów.
 

Seaborg93

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Brak obrazu

sorki , jestem troche wnerwiony , tv crt ok 15 cali , kabel normalny , nie mam hdmi ,mam starszą wersję premium ,
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Brak obrazu

Te 15 cali to ten wiekszy tv ? Jesli to crt to przelaczyłes na kablu z hd na tv bo jesli masz premium to w komplecie jest kabel component.
 

Seaborg93

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Brak obrazu

ten 15 to mniejszy a większy też crt i nie zmieniałem nic w kablu , ten telewizor u kumpla to hitachi z angli kiedyś jak podłączył kompa to mu grafika siadła możliwe że przez ten tv nie ma obrazu ?? a i jeszcze coś teraz jak go włączę i ruszam kablem to na tv miga niebieski ekran jak ruszam kablem a przedtem jak grałem to miałem od czasu do czasu takie poziome paski
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Brak obrazu

podczas uruchamiania konsoli przytrzymaj synch buton (taki mały biały na przodzie konsoli) zresetują się ustawienia i ponownie będziesz miał obraz.
 

Seaborg93

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Brak obrazu

nic nie pomogło ale najprawdopodobniej to wina kabla więc kupię nowy :) temat do zamknięcia
 

Do góry Bottom