Brak orginalnego klucza (zgubiony) po flashu.

TranceEX

Świeżak
Świeżak
Witam,parę lat temu wysłałem konsolę do flashowania iXtreme 1.2. Po wykonaniu usługi koleś wysłał mi na maila kopię oryginalnego Flasha z mojego napędu, po to bym w przyszłości mógł przerobić na nowszy. Problem polega na tym, że zgubiłem ten że klucz. Więc mam pytanie. Czy da się przywrócić oryginalnego flasha w napędzie? Bo zamierzam wgrać ixtreme LT . Napęd : Samsung TS H943
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
jak chcesz wgrać LT to nie musisz przywracać oryginalnego flasha
tylko wgraj LT od razu ,klucz napędu cały czas w nim siedzi
wystarczy zgrać tego flasha co masz w napędzie ,odczytać klucz
wkleic do LT i spowrotem wgrać do napędu
 

Gizmoski

Świeżak
Świeżak
Mam podobny problem.
Zgubilem stary klucz od napedu,nie gralem na xbl.
A chcem odprzerobic xboxa zebym nie zostal zbanowany.
Czy jest jaka kolwiek opcja zebym mogl ozyskac stary klucz ??
Jak moge odprzerobic naped??
 

szela_512

Banned
a dlaczego ważasz , że zostaniesz zbanowany?Chyba , że się podłonczysz do neta , a jak narazie jak grasz offine to nie dostaniesz bana.;]
 

szela_512

Banned
Mam podobny problem.
Zgubilem stary klucz od napedu,nie gralem na xbl.
A chcem odprzerobic xboxa zebym nie zostal zbanowany.
Czy jest jaka kolwiek opcja zebym mogl ozyskac stary klucz ??
Jak moge odprzerobic naped??
A czemu uważasz , że zostaniesz zbanowany?Chyba , że podłonczysz się do neta , a jak grasz offine , to na chwile obecną nie mogą ci zablokować konsolki.;]
 

Gizmoski

Świeżak
Świeżak
Teraz właśnie chciał bym po necie pograć i wole mięć od przerobioną konsolke.
Bo nigdy nic nie wiadome z M$ :(
 

Gizmoski

Świeżak
Świeżak
Może jednak ktoś z was wie coś konkretnego na ten temat??:rolleyes:
 

Reji

Użytkownik
Użytkownik
o ile dobrze cie zrozumiałem to masz podobną sytuacje jak ja zgubiłeś dvd key a masz przerobioną konsole i chcesz podmienić napęd na nie przerobiony.(według mnie jest to bezpieczniejsza metoda niż wgranie oryginalnego firmware ale takie jest moje zdanie) Konsola widzi napęd możesz grac itp ??jeśli jest tak to ten klucz ciągle jest w napędzie wystarczy go ponownie wyciągnąć (gdyby przepadł lub był by zmieniony iks by go nie widział) I takie pytanie ode mnie ma ktoś link do tutoriala jak wyciągnąć dvd key i wgrać go do nowego napędu??
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
I takie pytanie ode mnie ma ktoś link do tutoriala jak wyciągnąć dvd key i wgrać go do nowego napędu??
tutoriale są na forum ,wszysto zależy od tego jaki masz napęd w swoim xboxie
są różne napędy i różne metody
 

Gizmoski

Świeżak
Świeżak
Naped mam Liteon ale jak sprawdzic wiec o tym modelu nie wiem:(
Mogl by ktos podpowiedziec co jak mam zrobic/sprwadzic czy moge odprzerobic neped??
 

Do góry Bottom