Brak połączenia z XBl, jakieś IPv4, co jest grane ?

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Witam, dziś włączyłem xboxa i nie łączy się z XBL, do tego w Ustawieniach Sieci pierwsze widzę jakieś IPv4 mi piszę do tego rodzaj NAT: Niedostępny i informacje o usłudze są niedostępne.. co robić ?
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
A zresetuj router od internetu.

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
A zresetuj router od internetu.

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka
to pierwsze co zrobiłem i niestety nic nie dało..
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Po kablu i po WiFi to samo jest.

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
zrobiłem teraz hard reset tego routera i połączenie do XBL powróciło ale nadal mam te tandetne IPv4 ;//
 

lukasx86

Użytkownik
Użytkownik
W polsce na IPv6 nie masz co liczyć. v4 to typ adresu IP

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Kolega ma IPv6.. a ma też Vectre

Dodam że teraz dużo gorzej gra się w Fifie online ;/ są jakieś opóźnienia

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W polsce na IPv6 nie masz co liczyć. v4 to typ adresu IP

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Niby dlaczego w Polsce nie, a to w PL nie wyczerpują się adresy ? Ja mam w routerze ustawione IPv6 bo na IPv4 są gorsze transfery i większy ping.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ip w wersji 8???
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Ip w wersji 8???
pomyliło mi się ma IPv6.. ale cholera czemu ja nagle mam IPv4 bo miałem na 100% IPv6
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
pomyliło mi się ma IPv6.. ale cholera czemu ja nagle mam IPv4 bo miałem na 100% IPv6
Może dlatego że robiłeś hard reset routera. Może był inaczej skonfigurowany.
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tez mi wyswietla IPv4 ale chodzi tak samo jak bbylo:) pewnie to wina aktualki bo po niej sie powalilo w sieciach jakni grupie
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czego to wina ale odkąd mam to IPv4 to FIFA 17 online jest niegrywalna przez opóźnienia (moi grają jak ułomy a przeciwnika zespół gra o niebo lepiej) a netflix ma problemy z buforowaniem w hd.. odtwarza mi teraz choćby w 480

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

seyu

Użytkownik
Użytkownik
W polsce zaden operator nie udostenia ipv6... jak konczy sie pula IP to np. W netii ludzie sa wrzucani za nat i wszyscyaja identyczny adres ip, a docelowo ip rozni sie ostatnim oktetem

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Czyli musiała się skończyć pula IP w vectrze na to wychodzi bo miałem jeszcze 2tyg temu NAT otwarty a mam Umiarkowany.. ahh jak to dobrze że wypowiedzenie już poszło i od stycznia wróci niezawodny osiedlowy internet
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czyli musiała się skończyć pula IP w vectrze na to wychodzi bo miałem jeszcze 2tyg temu NAT otwarty a mam Umiarkowany.. ahh jak to dobrze że wypowiedzenie już poszło i od stycznia wróci niezawodny osiedlowy internet
:facepalm: Adres IP Ci się nie zmienia, sprawdź sobie.
Wtedy to dopiero jaja sie zaczną :hilarious:.
 

seyu

Użytkownik
Użytkownik
Tez mam w vectrze neta ale narazie jest spokoj. Zalezy to tez od miasta w ktorym mieszkasz. W wiekszych miastach pula ipkow sie konczy. Dzwon do vectry I pytaj o to. Masz prawo zadac przywrocenia normalnej konfiguracji


Btw. W 2015r w polsce bylo 250 adresow IPv6
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
lol, siedzę na komputerze, włączam xbox i nie ma połączenia z XBL a na kompie wyskoczył taki komunikat


ktoś ma jakiś pomysł ?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Router przydzielił ci ten sam adres do konsoli i PC, ustaw w routerze na sztywno adresy wewnętrzne do urządzeń.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Router przydzielił ci ten sam adres do konsoli i PC, ustaw w routerze na sztywno adresy wewnętrzne do urządzeń.
Lub na wszystkich urządzeniach Dhcp na automat, no możesz jeszcze napisać do operatora :hilarious:
 

Do góry Bottom