Brak sygnału hdmi

cuki3

Świeżak
Świeżak
Witam!!
Jestem posiadaczem konsoli od ok 3 lat. Gram sporadycznie (ok 2gry na rok) I w czoraj podczas gry zaczely pokazywac sie rozne przebarwienia w grafice. Wylaczylem konsole i na drugi dzien chcialem ja odpalic a tu info ze brak sygnalu. Myslalem ze cos z kablem wyciagnalem z dekodera a tu nic. Tez probowalem na innym TV i bez zmian. Konsola normalnie sie uruchamia szuflade mozna wyciagac. Tak jeszcze dla waszej informacji zapalila sie na czerwono w okol przycisku lampka (ale zgasla). Bardzo prosze o pomoc co mam zrobic czy domowym sposobem poradze sobie z naprawa a jezeli nie to gdzie w okolocach NOWEGO SACZA znajduje sie serwis badz ktos kto takie rzeczy naprawia.
ps. Jezeli znajdzie sie ktos skory do pomocy to bardzo prosze o pisanie prostymi slowami (tak na chlopski rozum) poniewaz na elektronice wogole sie nie znam :) Z gory serdecznie wam dziekuje i pozdrawiam

beny112

Użytkownik
Użytkownik
nie strasząc cie może okazać sie że konsoli czas dobiegł końca tak zwany o ile sie nie myle czerwona kontrolka śmierci czy jakoś tak mam nadzieje ze nie

pozdro

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
a kabel hdmi połączony dobrze bo jeśli tal to pewnie powoli pada

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak miales przeklamania w grafice a teraz brak obrazu to walniete gpu. potrzeba reballingu.

Do góry Bottom