Brak zasilania ze standardowego punktu 3V3 w Trinity

oranos7

Użytkownik
Użytkownik
Mam nietypowy problem, w konsoli trinity nie idzie zasilanie ze standardowego punktu 3v3 który jest w tutorialu. Obok również zaden punkt nie daje 3v3 nawet po uruchomieniu konsoli. Konsola działa, nand sczytany, xell wrzucony ale nie wiem skąd wziąść zasilanie. Czy podpowiecie mi jakich punktów alternatywnych do zasilania coolrunnera rev c mogę użyć w Trinity??
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
wez z napedu, chociaz nie chce mi sie wierzyc ze nie masz 3.3 v
 

oranos7

Użytkownik
Użytkownik
Faktycznie zwracam honor , pierwszy raz trafił mi się wadliwy coolrunner. Nie dociera do niego zasilanie z standardowego punktu lutowniczego. Ponieważ coolrunner jest juz przyklejony to podpiąłem się z masą oraz 3v3 pod złącze do programowania czipa i wszystko działa jak należy. Przylutowałem jednak zwykłe cienkie kable od fata, bo te grube były zbyt krótkie. Chyba nie ma to większego znaczenia??
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Przy kablu GND i 3,3V niewielka różnica w długości nie ma znaczenia
 

oranos7

Użytkownik
Użytkownik
Mnie to bardzie zastanawia czemu coolrunner daje takie grube kable 3v3 i GND, zwykły lutuje moment a z tymi grubymi trace 3 razy wiecej czasu :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Mnie to bardzie zastanawia czemu coolrunner daje takie grube kable 3v3 i GND, zwykły lutuje moment a z tymi grubymi trace 3 razy wiecej czasu :)
Znaczy ze kiepska lutownica

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Albo za niska temp...i luty matowe...

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Albo brak wprawy w łapie :), gdybanie :)
 

oranos7

Użytkownik
Użytkownik
eee tam głupoty gadacie, po prostu gruby kabel dłużej musze ocynować, a ten cienki przyłoże 2 sek i przylutowany :)
 

Do góry Bottom