Brak znajomych

swiezak

Świeżak
Świeżak
Siema,wchodze sobie dzisiaj na xboxa360 ,patrze na znajomych ,a tam 0 znajomych. Naprawde mam z 80 znajomych,tylko po prostu nie sa wgl pokazani,tak jakbym nie miał nikogo. Jak np. Piter zrobi się online to pokazuje Piter jest online lub zaczał grac w fife itp. Dodam,ze xbox live mam od paru lat i nigdy sie z niczym podobnym nie spotkałem. Moge dołaczyc do grupy ,jak ktos mnie zaprosi,dostaje wiadomosci od ludzi,aczkolwiek jak ktos mnie zaprasza do gry to nie dostaje tego zaproszenia.Obojętnie na jakie konto zaloguje się na konsoli ,zawsze jest tak samo. Próbowałem od nowa pobiera profile,ale to nic nie daje.Testowałem neta w konsoli i wszystko jest gites. Resetowałem router i dalej nic. Jak loguje sie na xbox.com to tez nie pokazuje znajomych i wyskakuje takie cos : https://imageshack.com/i/eyL5m6Gyp ... Ponadto mój kumpel nie ma takiego problemu,ale kiedy ja loguje sie na jego konto na mojej konsoli badz na xbox.com jest ten sam problem. O co chodzi? Mam nadzieje,ze mi pomozecie.



Edit/ w gry moge normalnie grac i próbowałem profile przeniesc na pendrive,ale bez skutku.
 

LoRo1987

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Problem leży po stronie MS, pisało na stronie w usługach
 

marcino21ab

Użytkownik
Użytkownik
U mnie wczoraj przed północą było już ok
 

Do góry Bottom