Brutal Legend

Wilku102

Świeżak
Świeżak
Niekt nie odpowiedział na moje pytania. Z tego wnioskuje ze nikt nie przeszedł jeszcze gry?
 

kozak71

Użytkownik
Użytkownik
Dla ciebie to może jest łatwa , ale nie każdy umie perfect angielski :)
wystarczyłaby bardzo przeciętna znajomość przy włączonym tekście, inaczej nie ma co zasiadać do grania
 

Bielik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szaaatan! Z tą grą jest moc naprawdę, polecam obadać mój najnowszy gameplay http://www.youtube.com/watch?v=KtrY75lArRE...yer_profilepage . Muzyka wymiata. Na dodatek jest to pierwsza gra od czasów GTA VC i SA, w której fajnie jest pojeździć po świecie tak bez celu i wybijać wszystko co się rusza, bądź zbierać sekrety itp.
 

Wilku102

Świeżak
Świeżak
Ta... fajnie zbierać sekrety. Mi zostało 14 smoczków do odnalezienia i nawet mapa nie pomaga. Tak samo było w GTAIV tam też mi 2 gołębie zostały.
 

Haseo1.3

Świeżak
Świeżak
Fajna gra
 

doland0

Użytkownik
Użytkownik
Działa na 1.5
 

yooniorPL

Świeżak
Świeżak
Ta... fajnie zbierać sekrety. Mi zostało 14 smoczków do odnalezienia i nawet mapa nie pomaga. Tak samo było w GTAIV tam też mi 2 gołębie zostały.
Ja mam gorzej, mam 119/120... I nie mam pojęcia gdzie może być ostatni ;)
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Pytanie do tych którzy już przeszli... ile trwa ta walka w "The Sea of Black Tears" z bossem? wysyła mi po parę przeciwników od 25 minut.. i ja się nudzę :p te 2 wieżę co są tym łańcuchem połączone już rozwaliłem. Co dalej? czekać aż wybiję wszystkich wrogów?
 

qb3k

Świeżak
Świeżak
Musisz wjechać samochodem na każdą z dwóch wież jak je rozwalisz. Wjazdy do wieży masz zaraz przy swojej scenie.
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Hmm zdawało mi się że rozwaliłem je armią moich podwładnych :D wysyłając atak na wierzę, bo był taki przerywnik 2 razy że wieża tak jakby upada, przekręca się, i są odłączone od tych pomostów.
 

qb3k

Świeżak
Świeżak
No ale wjeżdżałeś potem samochodem gdzieś?
 

yooniorPL

Świeżak
Świeżak
No ale wjeżdżałeś potem samochodem gdzieś?
Po rozwaleniu obu wież, trzeba wjechać w środek, wtedy jest ostatnia walka z bossem.
 

qb3k

Świeżak
Świeżak

Chciałem się tylko dowiedzieć czy on to zrobił, geez...
 

yooniorPL

Świeżak
Świeżak

Chciałem się tylko dowiedzieć czy on to zrobił, geez...
No to teraz już wie co trzeba zrobić.:rolleyes:
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki panowie :) główny wątek skończony :) pozostają misje poboczne :)
Myślałem że będzie inne zakończenie.. no ale cóż :)) zimny drań Eddie ruszył swoją drogą :D
 

czeczur3

Użytkownik
Użytkownik
Choć wątek główny jest niesamowicie krótki (na brutal trochę podand 6 godz.) to gierka naprawdę godna polecenia :)
Szkoda że multiplayer ma tylko 1 tryb zabawy :/ wmieszanie RTS'a w tryb solo zepsuło mi trochę zabawę w multi ale nie narzekam bo kilka bitew wygrałem

A ja mam takie pytanie co do Achivement'ów. Jak sie odblokowuje Legendy?? Bo nie mam zielonego pojęcia jak to sie robi:mad: Relic Raiser u mnie niedziała, może to wina gry??
 

Yaboll

Użytkownik
Użytkownik
Ja narazie tylko w demo grałem, podobało mi się i po nim mam ochote na więcej. czekam w sumie na tą gre od kiedy o niej usłyszałem w czerwcu. Teraz kiedy wyszła wychodzi na to że będe musiał na nią poczekac jeszcze troche bo nie mam obecnie kasy na jej zakup.
 

pablo89352

Użytkownik
Użytkownik
po demku gra się fajnie zapowiadała myślałem że tak będzie cały czas ale gra się zmienia bo się dowodzi tą armią i gra traci ten swój urok gra jest fajna ale zapowiadała się lepiej
 

csbeny

Użytkownik
Użytkownik
a w statsach Ci czegos nie btrakuje? Moze jakas piosenka nie obdlokowana, albo jeszcze inaczej - masz 1000/1000? Moze to daje ostatni % :]
 

malytk

Świeżak
Świeżak
tez mnie ta banda machaczy glowami denerwuje , czegos innego sie spodziewalem , coprawda gra mnie kosztowala w sumie jakies 3 zlote ( liczac czas sciagania ) , ale mialem nadzieje na wiecej slashowania , a te motywy wziete z overlorda mi wogole nie podchodza
 

Do góry Bottom