• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Bulletstorm complex a patchowanie.

neorr

Świeżak
Świeżak
Zasysam właśnie bulletstorma w wersji complex z torrentów, ktoś się orientuje czy trzeba go patchowac czy po prostu nagrac?. Mam Lt 1.1 +

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie sciagnalem ta wersje. przelecialem abgxem i wszystko na zielono wiec mozesz spokojnie nagrywac, ale i tak warto sprawdzic obraz na wszelki wypadek.

Python361

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Po wlozeniu plyty z przerobionym wave 3 bulletstormem poprosilo mnie o aktualizacje co zrobilem. Aktualizacja oczywiscie nie byla skonczona ,wiec do poprawnego dzialania konsoli i uzyskaniu avatarow i wiekszosci funkcji zmuszony bylem pobrac aktualizacje offline ze strony m$. Wgralem ja na pendriva i jak zawsze zainstalowalem. Niestety aktualizacja zostala przerwana , a co smiesznieksze xbox przy starcie stara sie dokonczyc aktualizacje i nic nie moge zrobic. ;(
Moze ktokolwiek orientuje sie czy mozna to jakos naprawic? Pogrzebalem na zagranicznych forach ale nikt tam nie wymyslil nic.. niestety przytrzymanie przycisku sync i power on nic nie naprawia.
Pozdrawiam i prosze o jakakolwiek odpowiedz.

(ps: prosze wybaczyc mi bledy i brak polskich znakow, obecnie korzystam z internetu wylacznie na telefonie ;) )

Do góry