Bulletstorm - można odpalić bez LT+1.1?

Loreno

Użytkownik
Użytkownik
Witam!

Po uruchomieniu kopii Bulletstorm'a Xbox chce się zaktualizować. Czy po instalacji tej aktualizacji kopie gier będą działały bez problemu? Mówię tu o grach bez AP25 (np. Bulletstorm).

Nie mam LT+1.1 tylko jakąś wcześniejszą wersję.
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
z tego co mi wiadomo ap25 nie ma do bulletstorma więc nie powinno być problemu ;)
 

Loreno

Użytkownik
Użytkownik
A czy najnowszy dash może spowodować, że nie będą mi działać jakieś kopie gier?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
jeśli masz spoof albo podmieniony naped to jest to prawdopodobne....
 

Loreno

Użytkownik
Użytkownik
Nie mam podmienionego napędu. To znaczy, że najnowszy Dash nie spowoduje nic "złego"? Ciągle wydawało mi się, że gdy wgram najnowszą wersję to nie pogram już na kopiach zapasowych.
Na 100% wgranie aktualizacji z Bulletstorma nie zablokuje mi możliwości gry na kopiach zapasowych?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
różnie bywa....
 

slashg

Użytkownik
Użytkownik
611 instaluje bulletstorm więc chyba nic się nie stanie dopiero w 625 przestają działać 3 gry.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witam!

Po uruchomieniu kopii Bulletstorm'a Xbox chce się zaktualizować. Czy po instalacji tej aktualizacji kopie gier będą działały bez problemu? Mówię tu o grach bez AP25 (np. Bulletstorm).

Nie mam LT+1.1 tylko jakąś wcześniejszą wersję.
Jeżeli masz metodę 3x dash to przestanie Ci działać AC:B, Fable 3 i NFS HP (chyba że wgrasz LT+ i będziesz miał te gry z patchem Ap 2.5) :)
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Nie bedziesz mogl grac w gry ktore maja AP 2.5 a Ty nie masz ich spaczowanych, jest to bodajze 6 tytulow (?)

(jesli zaaktualizujesz dasha tego w Bullecie)
 

Loreno

Użytkownik
Użytkownik
W takim razie jaką wersję Dash'a najlepiej ściągnąć, aby gry działały bez problemu?

Teraz i tak nie mogę grać w gry z AP25 (np. AC:B mi nie działa), więc później po prostu przerobię na LT+1.1 i będzie śmigać.


Dzięki za duże zainteresowanie wątkiem
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Teraz i tak nie mogę grać w gry z AP25 (np. AC:B mi nie działa),
Jesli tak - sprawdz jaki masz dash jesli starszy(to aktualizuj do 9199) lub maksymalnie 9199.

to przeczytaj, to cos co Ci pomoze co do AC:B np.

A jesli chcesz zagrac poprostu w Bulleta i potem nie miec mozliwosci grania w te gry z AP 2.5 to zainstaluj dasha wlasnie z tej gry. jest to dash z koncowka 625 (jest na stronie microsoftu)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wgraj 2.0.12611.0 jeżeli chcesz grać we wszystko oprócz Dragon Age 2 (kopia) i gier z AP 2.5 - AC:B, Fable 3, NFS HP

Jeżeli wgrasz 2.0.12625.0 to pograsz we wszystko w tym Dragon Age oprócz AC:B, Fable 3, NFS HP, CoD BO, CoD MW 2 i Halo Reach - jedynym wyjściem by zagrać w te gry to LT+
 

Loreno

Użytkownik
Użytkownik
Teraz mam 2.0.9199.0

W takim razie wgram 2.0.12611.0 i będę mógł grać we wszystko bez AP25 (dlaczego DA2 też nie działa?)
Później przerobię na LT+1.1 i będę mógł grać w gry z AP25 i DA2.

Dobrze rozumiem?

Skąd ściągnąć 2.0.12611.0?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
DA 2 nie działa na 2.0.12611.0 bo wymaga dasha 2.0.12625.0 (ma wave 11)
 

Loreno

Użytkownik
Użytkownik
OK.

W takim razie wgram 2.0.12611.0 i będę mógł grać we wszystko bez AP25
Później przerobię na LT+1.1 i będę mógł grać w gry z AP25 i DA2.

Dobrze rozumiem?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
2.0.12611.0 - jak wgrasz to to pograsz we wszystko oprócz gier z AP 2.5 (AC:B, Fable 3, NFS HP) i Dragon Age 2

2.0.12625.0 - jak wgrasz to to pograsz we wszystko oprócz gier z AP 2.5 (AC:B, Fable 3, NFS HP, CoD BO, CoD MW2, Halo Reach)
 

Loreno

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki H3XTOR.

Wgram 2.0.12611.0, a jak już wszystkie gry będą wychodziły od razu z AP25 to zrobię LT+1.1
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dzięki H3XTOR.

Wgram 2.0.12611.0, a jak już wszystkie gry będą wychodziły od razu z AP25 to zrobię LT+1.1
Wiesz generalnie MS może w każdej chwili dodać AP 2.5 do starszych gier - m.in dodano AP 2.5 do Cod'a BO, MW2 i Halo Reach w dashu 2.0.12625.0
 

slashg

Użytkownik
Użytkownik
Takie małe sprostowanie do dasha 611 nie pograsz sobie jeszcze w HOMEFRONT bo wymaga 625.:)
 

Loreno

Użytkownik
Użytkownik
Na szczęście nie zamierzam w to grać. Wie ktoś jaka wersja Dasha instaluje się z płyty Bulletstorma?
 

Do góry Bottom