• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Bulletstorm - problem z aktualizacją.

noner

Użytkownik
Użytkownik
Witam !
Ma otóż problem ponieważ zaktualizowałem konsole do najnowszego dashboardu i włączyłem podaną w tytule grę bulletstrom.
Wszystko ładnie pięknie doszedłem do momentu gdzie zabiłem tego wielkiego kwiata (pożeracza ludzi) i wyłączyłem konsole i na następny dzień włanczam grę i prosi mnie o aktualizację. Instaluję gdy zainstalowałem znów mnie oto prosi, gdy tak dwa razy zrobiłem jest czarny ekran i nic i tylko napęd pracuje.
Ps.Pisze w danych systemowych że mam najnowszą aktualizacje ale ttakże teraz nie mam avatarów wcześniej przy pierwszym aktualizowaniu miałem avatary.

Więc jak to naprawić bo chcę dokończyć bulletstorma.

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Miałem podobnie, więc postanowiłem pobrać ręcznie z internetu i zainstalować, no i działa
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

(link do pobrania pod filmikiem)

Przemkas

Użytkownik
Użytkownik
witam mam problem
wczoraj dostalem swoja kopie bulletstorma na lt 1.1 gralem i gra dzialala(nie bylo zadnej aktualizacji)dzis zalogowalem sie do xbox live i gdy chcialem odpalic bulleta wyskoczyl czarny obraz i gra przestala dzialac.co jest grane?wie ktos?

Do góry