• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

BULLETSTORM prolem z odpaleniem

xaxon

Użytkownik
Użytkownik
#1
Wrzucam post na prośbę użytkownika DaOnionMan

"....... właśnie odebrałem przerobioną konsolę LT+. odpaliłem bulletstorma i nic się nie dzieje - tzn. wyskakuje napis zagraj w grę ale bez ikonki, po odpaleniu wyskakuje napis żeby przetrzeć płytkę - tak samo miałem poprzednio bez LT+ (oczywiście inne gry, bez LT+ spokojnie odpalają). czy muszę coś tam jeszcze grzebać w tym iso? wersja to oczywiście COMPLEX. "

pozdr
 


DaOnionMan

Świeżak
Świeżak
#5
Cześć, dzięki za odpowiedź (i za wrzucenie tematu xaxon). Sprawa wygląda tak, że nie pamiętam już kiedy miałem źle wypaloną płytę, jeżeli to robię to uruchomiony jest tylko imgburn, bez żadnych śmieci dookoła. Zaraz już po wysłaniu tego zapytania zrobiłem jeszcze AC:B, który wcześniej oczywiście mi nie chodził, gdyż nie miałem LT+ i tutaj jest pełen relaks, gra chodzi czyli jednak mam tego LT+. Natomiast dash mi się zaktualizował z płyty Bulletstorm. Czytałem w innym wątku, że może lepiej palić to clonem? Jak rozumiem ten wątek http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html nie dotyczy już Bulletstorm?
 


Do góry