• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Bulletstorm wyśmiewa RROD?

Status
Zamknięty.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
#1


Nie wiem czy zauważyliście (pytam osoby, które grały już w Bulletstorm), ale na samym początku gry, w momencie gdy próbujemy opuścić sektor statku poprzez rozsuwane drzwi, następuje awaria, która powinna nam się z czymś kojarzyć...Tak! Dokładnie chodzi o czerwone diody śmierci, znane potocznie jako RROD. Brawa dla People Can Fly za znakomite poczucie humoru. Nie ma to jak zadrwić sobie z największej przypadłości Xboksa 360 i to w grze, która jest dostępna m.in. właśnie na ten system:


Jeżeli to kogoś ciekawi, w wersji gry na PS3 widoczny wyżej "RROD" wygląda dokładnie tak samo. Ale może to właśnie w ramach zemsty za ten żarcik, Bulletstorm kilka dni temu także padł ofiarą piratów złodziei, wyciekając do Sieci w wersji na X360?

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.


Ach ci Polacy :D Tacy zabawni :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

gvt

Użytkownik
Użytkownik
#2
Kilka dni? O ile mi wiadomo to w sieci już był w zeszły piątek.
 


Antek22

Użytkownik
Użytkownik
#9
Jeszcze koniec imprezy by sie przydal :) Takie zabicie ,glowa facetowi odlatuje i nagle glos tego taty eeeee... synek,koniec imprezy ! :)
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
#11
Hahah dobre widać,że polak przyłożył rękę do pracy. Trafił się taki miły akcencik :)
 


Status
Zamknięty.


Do góry