BulletStorm.XBOX360-COMPLEX (RF) PL??

ulik10

Użytkownik
Użytkownik
Witam, czy ta wersja posiada polskie napisy czy to tylko osiągnięcia po polsku??

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Na exsite.pl pisali że wersja BulletStorm.XBOX360-COMPLEX REGiON: FREE posiada napisy PL, ale sam jeszcze nie sprawdzałem bo dopiero zasysam. Ktoś jeszcze wspomniał że po włączeniu gry wyskakuje komunikat o aktualizacji dasha, ale nie wiadomo jeszcze co on powoduje.

marioo83

Świeżak
Świeżak
ixtreme 1.6 + activate.iso, kinect dash gra smiga bez problemu, przy pierwszym uruchomieniu wola o update.
Na wszelki wypadek po aktualzacji odpalilem CoD:BO, wszystko smiga jak przed aktualizacja.

Tak pisał koles z innego forum. Nie wiem jak się ma sprawa z LT+.

cieniasik

Użytkownik
Użytkownik
Czyli jak robiłem ten 3 razy update dasha (czy tam 2 nie pamiętam już) żeby odpalić Assassin's Creed Brotherhood, czy Fable 3, to jak przy BulletStorm zrobię znowu aktualizacje to będzie wszystko nadal śmigało?

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam LT 1.1 i obchodziłem blokade AP 2.5 sposobem 3x update. Czy po zrobieniu aktualizacji z płyty bulletstorma bedzie działać wszystko tak jak do tej pory (tzn czy mi odpala gry z AP 2.5)?

Edit
Widze, że juz mnie ktos ubiegł z pytaniem:)

maquinas

Świeżak
Świeżak
U mnie na ten przykład gra nie chciała aktualizować się z płyty (błąd z przetarciem ściereczką, mimo lustrzanej powierzchni całej płyty) wiec zainstalowałem 12625 z pendrive'a i śmiga aż miło. Brotherhood i Hot Pursuit takze działają.

Konsola bez LT+.

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
U mnie na ten przykład gra nie chciała aktualizować się z płyty (błąd z przetarciem ściereczką, mimo lustrzanej powierzchni całej płyty) wiec zainstalowałem 12625 z pendrive'a i śmiga aż miło. Brotherhood i Hot Pursuit takze działają.
Nie masz LT+?

Skąd tak szybko ściągaliście? Dajcie jakieś linki jak możecie bo mi zasysa 1 mb/s....
Nie bede tu reklamował stron bo nie wiem czy to jest zgodne z regulaminem. Na pierwszym lepszym warezie znajdziesz, konto na HF kosztuje cos kolo 7zł na ponad 100 dni i ci bedzie sciagac fullem.

Kamellot

Użytkownik
Użytkownik
Ja np. nie mam LT+ ale gra nie ma też zabezpieczeń AP2.5 więc jak ... pójdzie mi czy nie? Mam najnowszą akutalizację dasha, nie mam bana(nie wiem jakim cudem choć podpięty jestem 24h do Live) a mam jedynie LT 1.1

kangurello19

Użytkownik
Użytkownik
witam mam LT+ i wszystkie gry mi śmigają czy jak zainstaluje dash z bulletstorm to może mi coś się stać w sensie że mi gry już nie będą działać? Bo cały czas mi woła żebym zainstalował aktualizację

doctorwho22

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po aktualizacji dasha z płytki bulletstorm wyświetla mi się że jest to wersja z końcówką 611. I wszystko śmiego jak należy aha mam lt+

ulik10

Użytkownik
Użytkownik
to ja się jeszcze raz zapytam bo konkretnej odpowiedzi nie było, mam iXtreme 1.6, ap2.5 przeszedłem przez wgrywanie 3x dasha, czy będzie mi spokojnie chodzić, a jeśli nie to co mam zrobić?

Do góry