BulletStorm.XBOX360-COMPLEX (RF) PL??

ulik10

Użytkownik
Użytkownik
Witam, czy ta wersja posiada polskie napisy czy to tylko osiągnięcia po polsku??
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Na exsite.pl pisali że wersja BulletStorm.XBOX360-COMPLEX REGiON: FREE posiada napisy PL, ale sam jeszcze nie sprawdzałem bo dopiero zasysam. Ktoś jeszcze wspomniał że po włączeniu gry wyskakuje komunikat o aktualizacji dasha, ale nie wiadomo jeszcze co on powoduje.
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie po upade dasha będzie w niej ap 2.5
 

marioo83

Świeżak
Świeżak
ixtreme 1.6 + activate.iso, kinect dash gra smiga bez problemu, przy pierwszym uruchomieniu wola o update.
Na wszelki wypadek po aktualzacji odpalilem CoD:BO, wszystko smiga jak przed aktualizacja.

Tak pisał koles z innego forum. Nie wiem jak się ma sprawa z LT+.
 

Aras64

Użytkownik
Użytkownik
A napiszesz coś o napisach? Wprawdzie jest mi to obojętne, miły dodatek.
 

mat1210

Użytkownik
Użytkownik
Gra nie ma Ap 2.5 i ma polskie napisy.
 

Triszu

Użytkownik
Użytkownik
Jest pl są napisy ;]
 

cieniasik

Użytkownik
Użytkownik
Czyli jak robiłem ten 3 razy update dasha (czy tam 2 nie pamiętam już) żeby odpalić Assassin's Creed Brotherhood, czy Fable 3, to jak przy BulletStorm zrobię znowu aktualizacje to będzie wszystko nadal śmigało?
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam LT 1.1 i obchodziłem blokade AP 2.5 sposobem 3x update. Czy po zrobieniu aktualizacji z płyty bulletstorma bedzie działać wszystko tak jak do tej pory (tzn czy mi odpala gry z AP 2.5)?

Edit
Widze, że juz mnie ktos ubiegł z pytaniem:)
 
To czyli jak można aktualizować gierkę bez problemu czy jakieś szkody poczyni? Skąd tak szybko ściągaliście? Dajcie jakieś linki jak możecie bo mi zasysa 1 mb/s....
 

maquinas

Świeżak
Świeżak
U mnie na ten przykład gra nie chciała aktualizować się z płyty (błąd z przetarciem ściereczką, mimo lustrzanej powierzchni całej płyty) wiec zainstalowałem 12625 z pendrive'a i śmiga aż miło. Brotherhood i Hot Pursuit takze działają.

Konsola bez LT+.
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
U mnie na ten przykład gra nie chciała aktualizować się z płyty (błąd z przetarciem ściereczką, mimo lustrzanej powierzchni całej płyty) wiec zainstalowałem 12625 z pendrive'a i śmiga aż miło. Brotherhood i Hot Pursuit takze działają.
Nie masz LT+?


Skąd tak szybko ściągaliście? Dajcie jakieś linki jak możecie bo mi zasysa 1 mb/s....
Nie bede tu reklamował stron bo nie wiem czy to jest zgodne z regulaminem. Na pierwszym lepszym warezie znajdziesz, konto na HF kosztuje cos kolo 7zł na ponad 100 dni i ci bedzie sciagac fullem.
 

Kamellot

Użytkownik
Użytkownik
Ja np. nie mam LT+ ale gra nie ma też zabezpieczeń AP2.5 więc jak ... pójdzie mi czy nie? Mam najnowszą akutalizację dasha, nie mam bana(nie wiem jakim cudem choć podpięty jestem 24h do Live) a mam jedynie LT 1.1
 

kisiel5577

Użytkownik
Użytkownik
Pójdzie Ci... Jeśli nie ma AP2.5 to ja ma Ci nie pójść ;p Tylko odłącz od neta konsole - grasz przed premierą.
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie ci pójdzie. Jak masz najnowszego dasha to co ci szkodzi sprawdzic? Nic ci sie nie stanie.
 

kangurello19

Użytkownik
Użytkownik
witam mam LT+ i wszystkie gry mi śmigają czy jak zainstaluje dash z bulletstorm to może mi coś się stać w sensie że mi gry już nie będą działać? Bo cały czas mi woła żebym zainstalował aktualizację
 

doctorwho22

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po aktualizacji dasha z płytki bulletstorm wyświetla mi się że jest to wersja z końcówką 611. I wszystko śmiego jak należy aha mam lt+
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Dobijaja mnie co poniektorzy.
kangurello19
Nie umiesz 2 postów wyżej przeczytac?
 

ulik10

Użytkownik
Użytkownik
to ja się jeszcze raz zapytam bo konkretnej odpowiedzi nie było, mam iXtreme 1.6, ap2.5 przeszedłem przez wgrywanie 3x dasha, czy będzie mi spokojnie chodzić, a jeśli nie to co mam zrobić?
 

toudick

Użytkownik
Użytkownik
A co z działaniem starszych tytułów (MW, BO) po "apdejcie" dashbord'u?
 

Do góry Bottom