X360 BulletStorm

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik


Nazwa: Bulletstorm
Rodzaj gry: Strzelanki, FPP
Data premiery w Polsce: 25 lutego 2011
Producent: People Can Fly
Wydawca: Electronic Arts
Wydawca PL: Electronic Arts Polska
Dodatkowe Kontrolery: Nie

Krótki opis
Jedną z największych potęg w galaktyce jest Konfederacja Planet, której przewodzi charyzmatyczny generał Sarrano. Pomyślność jego imperium gwarantuje działalność elitarnego oddziału Dead Echo. Gracze wcielą się w Graysona Hunta – dawniej członka wspomnianej grupy, a obecnie pirata i wroga publicznego numer jeden. Większość czasu spędzimy na planecie Stygia, która dawniej była luksusowym centrum rozrywki. Zarządcy opuścili jej powierzchnię wiele lat temu, oddając ją we władanie zmutowanym roślinom. Ocalali ludzie podzielili się natomiast na wiele dzikich plemion.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
przy włożeniu płytki woła o aktualizacje, jak przeleci to gra normalnie śmiga.

Gram jakieś 3h kampanie na trudnym poziomie, szczerze mówiąc to ani nie zachwyca, ani nie rozczarowuje, przyjemnie się gra. Dobre tłumaczenie tekstów jest, nie ma zabawnych tekstów typu 'kurcze pieczone, strzelają do nas'. Poza tym humor w grze jest na dobrym poziomie.

Mam nadzieje, że tryb 'Echa' będzie wciągający.

mimo wszystko polecam gierkę :)
 

slashg

Użytkownik
Użytkownik
MI nie wołało aktualizacji dash 12611. Jestem w 5 akcie i powiem gra ciekawa ale klimaty to jak kto lubi.
 

Kolotek

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie ta gra to wielka nuda , strzelasz , strzelasz i strzelasz i tak do usranej śmierci lub końca gry
 

Szark

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie gra bardzo fajna. Grafika ładna , humor kozacki i do tego te kombosy. Gra podobna do gearsów klimatem.
 

tysonic

Użytkownik
Użytkownik
Czy ta aktualizacja jest bezpieczna i nie dodaje ap2.5 do jakiś gier? Bo coś mi śmierdzi podstępem przepraszam za lekki offtop.
Nic nie dodaje - żadnego ap25 czy innych lipnych "bajerów".

A te słowa krytyki że "się ciągle strzela do usranej śmierci" to jak dla mnie w tej chwili komplement - w takim nowym Medal of Honor to nawet przez całą kampanię sobie nie postrzelałem bo i wrogów mało i pomagierzy połowę kosili na wstępie.
 

toudick

Użytkownik
Użytkownik
Mi osobiście gra się nie podoba. Bardzo przypomina mi Gearsów tyle, że w FPS-mam nawet dziwne wrażenie, że głównej postaci użyczyła głosu ta sama osoba podkładająca głos Marcusa F. w Gow. Humor owszem na plus. Teksty-dosadne lecz trochę zbyt wulgarne. Fabuła- odgrzewana. Jak już wspomniałem - Bulletstorm przypomina mi gearsów (serię notabene uwielbiam) więc gra niewiele dla mnie wnosi świeżości. Ps. szkoda, że pośród tak niewielu exów na ten rok jakie dostaniemy od m$, będą to tak bliźniaczo podobne tytuły.
 

Wijaczek

Użytkownik
Użytkownik
Gra wymiata nie mogłem od niej odejść a najlepsze było chyba strzelanie ze snajperki
 

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
fajnie sie gra, humor naprawde w niektorych momentach dobry :p
niech mnie gowno opryska - epic! haha ;p
 

cieniasik

Użytkownik
Użytkownik
gra wydaje się być naprawdę ciekawa i moje pytanie brzmi- czy przy wersji demo też musiał bym aktualizować dasha czy nie, bo chciałbym się przekonać czy warto wydać 60 zł na aktualizacje przeróbiki do Lt+.
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Przed chwilą skończyłem singla. Nie jest jakiś za długi, ale za to jaka przyjemność z grania! Teksty, wulgarne, ciągle postacie się wyzywają, widać że gra od polaków ;] Grafika - po raz drugi rodacy pokazali klasę w tej grze, jeszcze nie widziałem żadnej gry opartej na Unreal Engine 3 która tak pięknie wygląda. Sama muzyka - w tle przygrywa metal, jednak nie są to jakieś super utwory, po prostu (mi się tak wydaję, że) to jeden i ten sam utwór. Broni nie ma jakoś specjalnie dużo, ok 8 modeli, ale do każdego typu jest zupełnie inne ulepszenie. Ci co grali w demo wiedzą o czym mówię. Fabuła - tak samo prosta jak cała gra (no może z wyjątkiem skillshotów, gdzie trzeba troszkę pomyśleć). Ogólnie oceniam tę grę na 9/10. Polecam wszystkim którzy są maniakami FPSów i lubią dobrą rozpierduchę ;]

Ci co mówią że gra jest nudna bo się strzela, strzela i strzela... mogę powiedzieć to samo o grach wyścigowych - nic tylko jeździsz, jeździsz i jeździsz. Jeśli jesteś fanem strzelanek, to Bulletstorm Ci się spodoba.
 

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
mnie najbardziej w te grze wciagnelo glowkowanie nad superstrzalami :p strzal w gardlo mu troche fuksem wpadl, bo walnalem na oslep :) zastanawiam sie nad zrobieniem calaka, troche trzeba by pograc, bo duzo znajdziek jest i na wszystkich poziomach przejsc trza.
 

noner

Użytkownik
Użytkownik
Grałem w Bulletstorma ok. 3 godz gra jest bardzo dobra, grafika zachwyca, Niezły humor, dużo przekleństw, no i oczywiście superstrzały by nie które odblokować trzeba się nieźle namęczyć. Dzięki tym atutom gra dostaje ode mnie mocne +8/10
 

dzwonkom

Użytkownik
Użytkownik
Polecam, gra naprawdę godna.... Super grafika no i ten humor... kto gra ten wie. Dla fanów FPS pozycja obowiązkowa.
 

slashg

Użytkownik
Użytkownik
Ja przeszedłem całą grę i żadnych bugów nie było tylko tam w 1 miejscu gra zaczęła tnąc ale tak to spoko. Btw. Gra ma 7 aktów jak by ktoś nie wiedział.

Teraz tylko czekać na Bulletstorm 2. Ale to pewnie poczekamy z 3 lata :<
 

Demol

Użytkownik
Użytkownik
Gra naprawdę świetna, dawno żaden FPS mnie tak nie wciągnął, szczególne słowa uznania należą się spolszczeniu, które nie jest bezsensownym przetłumaczeniem tekstu, teksty w tłumaczeniu ewidentnie skierowane są do Polaków i to się chwali :)

Moja ocena 9/10
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Teraz ja dodam swoją opinię. Gra przecudna cud miód palce lizać. Grafika stoi na dobry poziomie tak jak i dźwięk następna sprawa to głosy postaci wyśmienite, a humor jest masakryczny w niektórych momentach pękałem ze śmiechu. Można powiedzieć "polak potrafi".Ocena to 10/10.
 

dionizos

Użytkownik
Użytkownik
Wcześnie już ktoś pisał, że 7. Kiedy usłyszałem kto będzie zajmował się tą produkcją pewne było dla mnie że musi to być hit. Połączenie People Can Fly z Epic musiało wypalić. Każdy kto pamięta 2 pierwsze części Painkillera był pewnie podobnego zdania. Polski humor i ciekawa koncepcja wykańczania wrogów(PCF) w połączeniu z piękną oprawą graficzną i świetnym silnikiem (EG) daje absolutny hit.
Co do samego bulletstorma nie jest ani za krótki ani za.długi. Jak dla mnie idealnie wyważona długość gry. Muzyka jakaś jest w tle aczkolwiek nie zwracałem szczególnie uwagi na nią, nie wpada jakoś bardzo w ucho (być może latające flaki to przygłuszają) Zgodzę się z kolesiem z gry-online, który mówił że gra zapewne będzie hitem dla hamburgerów, wyobrażam sobie ich siedzących w fotelach pijących piwo, chrumchających i z wypiekami na twarzy szukających nowych skillshotów, a wszystko to, żeby pochwalić się najlepszym wynikiem w filmiku na youtube. Bronie dość różnorodne dzięki wprowadzeniu alternatywnego trybu strzelania. Mam nadzieje, że będzie to najlepiej sprzedająca się polska gra, również dzięki muliplatformowemu wydaniu.
 

tygrytron40

Użytkownik
Użytkownik
Mogła być gra trochę dłuzsza ale jest zawsze tryb echo i multi.
Oceniam 9/10
Małe wady
- Uwaga spoiler ( tylko 1 walka z bossem)
- Średnia róznorotnosc przeciwników.
 

Kamellot

Użytkownik
Użytkownik
Mogła być gra trochę dłuzsza ale jest zawsze tryb echo i multi.
Oceniam 9/10
Małe wady
- Uwaga spoiler ( tylko 1 walka z bossem)
- Średnia róznorotnosc przeciwników.
SPOILER START: Dwie ... przecież jeszcze jest strzelanie do "godżilli" z helikoptera ^^ SPOILER END

Dobra ... dodam swoją skromną opinię.
Gra jest według mnie wyśmienita. Nie wiem jak można nie wierzyć w własnych rodaków. Ja już po pierwszym trailerze wiedziałem że ta gra to będzie coś niezwykłego, i nie myliłem się. Gra się wyśmienicie. Słuchając dialogów bohaterów czasem sikałem ze śmiechu i musiałem popędzić do toalety bo mój siur dostawał co raz banana. A teraz tak na serio to gra na prawdę posiada humor, i czasem da się zauważyć że w dialogach "maczali" Polacy ^^ Grafika jest świetna, nie wiem jak z muzyką bo efekty walających się flaków albo błagających o litość potworów kiedy strzelisz im w jaja z rewolwera bądź karabinu przygłuszają muzykę ... ale czy to źle? Wg mnie wyśmienicie. Rozgrywka ... cud! Nie pamiętam tak naprawdę kiedy tak dobrze bawiłem się grając w jakąkolwiek grę, chyba że z przyjaciółmi w FIFĘ bądź inną coop-ową grę.
Jak to skrócić? Prosto. Bulletstorm to klasa sama w sobie. Gra daje nam wiele frajdy a same bicie nowych skillshotów i miażdżenie przeciwnika na różne sposoby sprawia wiele przyjemności ^^
Po prostu - polecam.
9+/10
- za brak fajnej muzyki. Tak to gra była by idealna.
 

Do góry Bottom