Bully-problem z patchem.

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Bully: Scholarship Edition na X360 ma wiele błędów - zawiesza się, ma problemy z audio a cała gra cierpi z powodu spadków liczby wyświetlanych klatek.Rockstar zamierza na dniach wypusic łatke do gry.
Mam pytanie-sciagac ja bez obaw czy moze byc ban za to?!Jak myslicie-bedzie potrzebna gra w czytniku do pobrania łatki,czy bedzie mozna ja pobrac jak np. demo?!
 

Quild

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bully-problem z patchem.

przydałaby się łatka. wczoraj mi się gra zawiesiła i pomimo robienia save'ow straciłem prawie połowę stanu gry. trochę to wkurzające. miejmy nadzieje, że będzie można normalnie pobrać, bez bana.
 

Gregigregi

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bully-problem z patchem.

Witam szukam jakiegos sposobu na zassanie kopii zapasowych ;) do mojego xa mam emule ale nie zdaje egzaminu zbyt wolno to idzie macie jakies pomysly?
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Bully-problem z patchem.

Rapidshare ? ******* ?
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bully-problem z patchem.

Latki sciagaja sie automatycznie gdy jestes podlaczony do live i masz wlozona plytke z gra.

I niestety sadze ze robiac update i majac pirata jest ryzyko dostania bana.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Bully-problem z patchem.

Łączenie się do xlive z płytą piracką w napędzie jest tak samo niebezpieczne jak robienie update dla gry. Więc jak masz ixtreme i good kreon ripa to ściągaj patch.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bully-problem z patchem.

Wielkie dzieki Raikoh i Spike!
A gra daje rade jakos bez patcha!Spodziewalem sie wiekszych niedogodnosci biorac pod uwaga te jak Rockstar naglosnil sprawe.Choc zdarzylo jej sie zawiesic konsole ...
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bully-problem z patchem.

Przeczytaj 1-wszego posta w tym temacie :p
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bully-problem z patchem.

Raikoh napisał:
Przeczytaj 1-wszego posta w tym temacie :p
Mea culpa!Bije sie w piers,ale takie sa efekty szybkiego pisania:)Juz poprawilem ::)
 

Do góry Bottom