Bump topic

Krawol

Banned
Użytkownik
Witam. nie wiem czy to było ale jak tak to niech mod zamknie ten topic jak cos.

Chciałbym zaproponować funkcje "Bump" dla kazdego usera ktory ma swoj topic(temat) on bedzie czasowy czyli co 2 godz czy tam (ile admin godzin sobie zażyczy) i po tych godzinach odblokowuje sie i mozna znow nacisnac bump

Ułatwi to prace modów którzy odświerzają topici. proponuje dac
np. tu




Pomyślcie o tym...
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie jest to głupie.. Ale wiadomo, że zamiast 2h będą 24h
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
A po co? Teraz to wszyscy będą klikać ten twój "Bump" bez byle jakiego powodu, wystarczy że ktos napisze posta i po sprawie. Jest na to linijka w regulaminie że można temat odświeżać po 24 godzinach od założenia a nie po twoich 2-uch. Chociaż tym sposobem robi się spam i nabijanie postów, nie wiem, niech administracja rozważy sytuację.

(Zasady pisania wiadomości; pkt. 10)
 

Krawol

Banned
Użytkownik
Napisałem ile godzin sobie admin zażyczy.
Czytaj trochę!!!

A jak piszą bump to spam sie robi na forum.
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
No i żeby wszystkie tematy w działach Sprzedaż Kupno Zamiana były odrazu zamykane i same się otwierały do Bumpa też spamu nie ma ,że drogo itp który się zdarza ;/
 

Krawol

Banned
Użytkownik
te drogo to mozna zostawic bo przeciez mozna dac warny albo w regulaminie dac ze nie mozna komentowac czyjes ceny tak? takie rzeczy to na pw.

niech beda otwarte w dziale Sprzedaż kupno itd.

mi chodzi tylko o funkcje Bumptopic przycisk który daje topic na pierwsza strone ;D
 

Krawol

Banned
Użytkownik
Rozpatrzy ktoś?
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Pomysł nie jest zły jeśli chodzi o dział giełdy. W innych działach wprowadzi tylko syf.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja jestem zdecydowanie za.
 

dawideczek65

Użytkownik
Użytkownik
Mi też się podoba...
 
R

rowerser

Guest
eee....mam łatwiejsze rozwiązanie. Posty w dziale giełda nie powinny się liczyć...
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
eee....mam łatwiejsze rozwiązanie. Posty w dziale giełda nie powinny się liczyć...
popieram, spotykamy posty typu 10x up
dla mnie też nie powinny być nabijane ze względu na to że nie wnoszą nic do forum
 

Do góry Bottom