Bungie tworzy grę na PS3 !

lumpek933

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli otworzymy oficjalną stronę studia Bungie.net naszym oczom ukaże się informacja o poszukiwaniu ludzi do pracy w dziale programowania. Niby nic dziwnego gdyby nie fakt, że do tej pory studio słynęło z serii takiej gry jak Halo, a teraz tworzy grę na PS3. Co wy o tym myslicie ?


Dla xboxforum lumpek933
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Może jakaś multi platformówa ;) I dobrze. Jeżeli się sprzeda i przyniesie zyski to będziemy mogli się spodziewać kolejnych części i to lepszych ;)
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
Gdzie źródło tej informacji że akurat na ps3? Napisali w ogłoszeniu że doświadczenie z ps3 zalecane? o_O
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
http://i51.tinypic.com/33e3n2u.png napisali, że zatrudniają ps3'owców ;] poszukaj tego na stronie, widać jak byk :D

Bungie.net : About Us tutaj spis wszelkich wolnych obsad:

Playstation 3 (11)

Senior Graphics Engineer
Gameplay Engineer
(Entry or Mid-Level) Network Engineer
AI Programmer
Graphics Programmer
(Entry or Mid-Level) UI Engineer
Server Programmer
Tools Engineer
Senior Server Programmer
Senior Tools Development Engineer
Server Tools Engineer
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzięki :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Gdzie źródło tej informacji że akurat na ps3? Napisali w ogłoszeniu że doświadczenie z ps3 zalecane? o_O

Problemy z angielskim? :D
Wejdź na stronę podaną w newsie to zobaczysz.
Bungie.net : About Us
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
zdrajcy. niech chociaż ta nowa gra lepiej wygląda na Xsie.. .
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Jak się okaże,e jakieś Halo ma być na PS3 to nie wiem co ja zrobie...
Albo jak zrobią innego dobrego exa na PS3
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak się okaże,e jakieś Halo ma być na PS3 to nie wiem co ja zrobie...
Albo jak zrobią innego dobrego exa na PS3

Halo nie było dobrym ex'em ... W tej tematyce - tj. kosmici Crysis zamiata ;)
Halo wiało nudą ;)
 

iTyle

Użytkownik
Użytkownik
!H3XT0R jeżeli Halo nie jest dobrą grą to ja chyba grałem w inne Halo
Poza tym z tego co widzę w każdym nowym temacie zawsze coś musisz napisać (byle co , byle gdzie ważne aby nabić licznik) Wyjdź trochę na dwór :)
Co do tematu Bungie może szukać ludzi do PS3 bo nie mają doświadczenia na tej platformie , jeżeli chodzi o Xboxa to mają ekspertów. A co do Halo na PS3 to niemożliwe bo Halo nie jest tylko marka bungie
 

maciejjj

Użytkownik
Użytkownik
to multiplatforma już od roku wiadomo że Bungie robi z Activison, Halo pozostaje wyłącznie w rękach MSu
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie na Halo na PS3 niema co liczyć bo M$ ma wyłączne prawa do tytułu i raczej nikomu ich nie odsprzeda... Z tego co pisali w CDAction to ma być jakaś nowa strzelanka ukierunkowana na rozgrywki w sieci, konkurencyjna do Call OF Duty (Activision chyba już czuje że Call ludziom powoli się nudzi i trzeba czegoś nowego)
 

Do góry Bottom