BURNER MAX LITEON IHAS124 D + BurnerMax + Topologia LT 2.0

master2007

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
Zakupiłem nagrywarkę jak w temacie i chciałem nagrać Kinect Star Wars. Wypalanie poszło na 100% weryfikacja też. Tylko ImgBurn w logu wyświetlił coś w stylu rozmiar obrazu Iso nie jest taki sam jak na płycie podczas weryfikacji. Czyli na pewno coś nie tak zrobiłem :) W Xboxie mam LT 2.0 (może kinect star wars nie działa na 2.0) Robiłem tak:

Włożyłem płytę Verbatima do nagrywarki. Uruchomiłem BurnerMax (dostałem od sprzedawcy) wcisnąłem BurnerMax i w logu programu pojawiło się "BurnerMAX IS enabled !". Mam LT 2.0 to odpaliłem Xbox Backup Creator i zrobiłem według tego poradnika żeby dograć topologie na 2.0:
1)otworz the xbox backup creator.
2)kliknij image tools.
3)zaznacz po prwaej stronie iject.
4)teraz kliknij ap25 sector i wstaw iso danej gry i nastepnie wstaw topology patch lt2.0 co znajdujesie w folderze.
5)jesli wszystko pojdzie dobrze to na dole program pokaze ten nadpis(Xbox Format Version = Xbox360 XGD3
AP25 Sector file injected at LBA sector 16608)
6)teraz wasz obraz jest gotowy do wypalania pod LT+2.0...
I wyświetliło się w logu że tak jak powinno czyli : AP25 Sector file injected at LBA sector 16608.

Potem odpaliłem ImgBurn (bo jak rozumiem zmiana topologi polega tylko na tym i nic więcej nie trzeba robić?) i zrobiłem według tego poradnika jak nagrywać na LT 2.0 http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/ .

No ale ImgBurn w Logu wyświetlił ostrzeżenie że rozmiar obrazu nie pokrywa się z rozmiarem nagranym na płycie. Chociaż nagrało na 100% i weryfikację też przeprowadziło. Co robię źle? Jestem zielony w temacie nagrywania na LT 2.0.

Proszę o pomoc.
 

master2007

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pomoże ktoś? :)
Halo? :D
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie napisales czy gra dziala, wiec zacznijmy od tego
 

master2007

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie działa. Ikonka się wyświetla w miejscu napędu ale wyświetla coś w stylu żeby przetrzeć płytę ściereczką.
 

Do góry Bottom