• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Burnout Paradise czy Call of Duty 4 ?

baka1991

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zastanawiam się nad kupnem i nie wiem którą wybrać.

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise czy Call of Duty 4 ?

To już zależy od gustu, mnie bardziej podobało się cod4 ale jest bardzo krótkie, no chyba że multiplayer. Burnout to już coś innego ale za to wiele godzin rozrywki z tym że się szybko nudzi.

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik

Obie gry sa swietne w swojej klasie, odpowiedz sobie jaki gatunek preferujesz.

Jesli lubisz oba tak samo, to jedyna rada jest taka ze przejscie Burnouta zajmie ci wiecej czasu.
CoD4 ma takze latwiejsze achievmenty jesli to cie interesuje.

A biorac pod uwage multi to takze obie moga dac mnotwo radochy :p

karol191

Użytkownik
Użytkownik

Burnout mi sie szybko znudzilo a cod 4 niemialem ale gralem u kolegi na kompie w 1 2 3 misje i bylo super :D zamierzam sobie niedlugo kupic cod 4.

asq1994

Użytkownik
Użytkownik

W CoD nieważne na jakim poziomie się przechodzi jest zbyt łatwe a burnout są trudne wyścigi i trzeba uważacz na nadjeżdżające samochody.Szybko się można rozwalić na każde ścianie i samochodzie.CoD przeszłem na każdym poziomie na konsoli i na PC-cie i wydawał mi sie,że jest zbyt łatwy.

cux

Użytkownik
Użytkownik

Czy w Burnout'cie nie liczac Live!, istnieje w ogole tryb multiplayer? Za chiny nie potrafie tego znalesc ani w opcjach, ani nigdzie na mapie,zeby podjechac.

Do góry