Burnout Paradise Legendary Cars Collection za darmo dla posiadaczy Xboksów 360

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


By uhonorować niedawno zmarłego Harolda Ramisa – aktora i reżysera, znanego przede wszystkim z roli Egona Spenglera w filmie Pogromcy Duchów, studio Criterion Games postanowiło udostępnić za darmo pakiet Burnout Paradise Legendary Cars Collection posiadaczom Xboksów 360.


- Harold Ramis był geniuszem komedii. Był dla nas inspiracją – pisze przedstawiciel Criterion Games na Twitterze. – By uhonorować tego słynnego człowieka, udostępniliśmy dziś za darmo Burnout Paradise Legendary Cars Collection na Xboksa 360.

W pakiecie Burnout Paradise Legendary Cars Collection znalazł się Hunter Manhattan Spirit, który w DLC wygląda jak Ecto 1 – pojazd, którym Pogromcy Duchów przemierzali Nowy Jork. Paczka zawiera także trzy inne pojazdy: Jansen 88 Special, Hunter Cavalry Bootlegger oraz Carson GT Nighthawk.​

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Aizen30

Banned
Dla wszystkich regionów?
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe kto jeszcze w to gra
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ciekawe kto jeszcze w to gra
Ja w to gram :) , Burnout Paradise ma to coś w sobie, że po tylu latach chętnie ją odpalam.
Nie omieszkam też obadać tego nowego dodatku :D

Wysłane z tapatalka
 

saygon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ciekawe kto jeszcze w to gra
Chociażby ja, a tryb party do tej pory sprawdza się świetnie w gronie znajomych!

Świetna informacja!

Wysłane z mojego Desire HD przy użyciu Tapatalka
 

deloppl

Użytkownik
Użytkownik
Taka stara gra a takie coś , wieeelkie zaskoczenie .
 

Aizen30

Banned
Mogli by te mega dlc dać za free które do tej gry powstały a jest ich naprawdę dużo.
 

saygon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mogli by te mega dlc dać za free które do tej gry powstały a jest ich naprawdę dużo.
Zawsze źle zawsze niedobrze... Ciesz się z tego co dali, równie dobrze mogli by nic nie dać...

Wysłane z mojego Desire HD przy użyciu Tapatalka
 

d2darkness

Użytkownik
Użytkownik
Dodatek niby darmowy, ale na stronie xboxa kosztuje 18zł :D
 

Do góry Bottom