Call Of Duty 4

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
No muszę powiedzieć, że jestem w szoku! Gra jest piękna i wciąga na maksa i bardzo realistyczna. Bardzo dobrze jest pokazana siła danej broni. Dla mnie rewelacja!
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Call Of Duty 4

Aktualnie sciagam, zobaczymy :)

Ale po becie jestem bardzo pozytywnie nastawiony.
JEdyny minus to to, ze gra prawdopodobnie bedzie na jeden raz - bo za drugim te skrypty beda nudne :p
 

Uszol

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Call Of Duty 4

Zostaje multi, które zdecydowanie nie jest na raz. No chyba, że ma się bana to się nie pogra;P
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Call Of Duty 4

Ja musze kupic XBL i pogram na multi bo single wypas!
 

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Call Of Duty 4

świetna gra jak zawsze cal of duty pokazuje kto tu rządzi....jestem pod wielkim wrażeniem gry akcja na statku noktowizor +celowniki laserowe bomba :)))
Bravo za realistykę szybkość no i nie walczymy z kilkoma wrogami tylko jest ich po tuzin czasami sie gubię i nie wiem gdzie mam patrzeć a jeszcze wypada podziwiać :)
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Call Of Duty 4

XBL rządzi :)
 

bartos90

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Call Of Duty 4

gra jest śliczna, miodna i wypaśna, ale za krótka przejście na poziomie Recruit zajęło mi ok. 6-8 godzin nie grałem jeszcze na wyższych poziomach, ale chętnie się nimi zajmę. Rewelka!
 

artfulpirate

Świeżak
Świeżak
Odp: Call Of Duty 4

Standardowe call of duty zachwyca grafika i fizyką ale znowu za krótkie i za łatwe skończyłem w kilka godzin na poziomie rekrut i już dochodzę do końca weterana ;)
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Call Of Duty 4

hm....swietna gra,ale.....do realizmu rainbow six vegas wiele brakuje...do fizyki hl2 tez jeszcze daleko.....Miejscami przesadzono z liczba wrogow np. w fragmencie misji gdzie czekamy razem z rannym snajperem na przylot smiglowca.....ale ogolnie gra daje rade ;)
 

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Call Of Duty 4

ostatnio się zasmuciłem jak chciałem zagrać w cod4 w dwóch we misje nie da się ma ma opcji "cooparate"

tylko mulit aby innych graczy rozwalać nie da się wałczyć że we dwóch przechodzimy misję szkoda....chyba że coś źle robię jak ktoś coś wie więcej niech pisze :)
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Call Of Duty 4

Na poziomie Hardened przejscie zajmuje 2 wieczorki (jakies 6h) :mad:

No i tradycyjnie jak to w CoD denerwują "sniperzy"na veteranie, mimo ze jest ciemno, czlgasz sie, to oni i tak trafie hs'a :p

Ale zato zlikwidowano ten durny jednostrzalowy friendly fire :D

Nie używaj wulgaryzmów! - poprawione/Kasaniec
 

psho

Świeżak
Świeżak
Odp: Call Of Duty 4

Powiem tylko 3 slowa od kiedy zagrałem.. o ja pier... :D
Masakra... Kocham tą grę :D
 

kang

Banned
Użytkownik
Odp: Call Of Duty 4

gierka dobra,grafika powala,widac ze robili chlopcy z infinity ward,mimo wszystko call of duty na pieca rządzi,ten klimat,ach to bylo cos...
zupelnie jak medal of honor aa...co z tego ze airborne jest jakies 5 razy bardziej zaawansowany skoro do mohaa zawsze bede wracał z lezka w oku, jedna z pierwszych gier ever...
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Call Of Duty 4

gre przeszłem na każdym poziomie ale jestem ździwiony gra jest za krótka i prostanawet na najtrudniejszym poziomie
 

baka1991

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

termbest

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Call Of Duty 4

Na veteranie przechodzę tą grę. Na razie 3 misja, ponieważ nie mogę się oderwać od trybu Multiplayer :)
Wg. mnie jedna z najlepszych gier na xbox-a. A na xbox-live 1.
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Call Of Duty 4

Gra pobija wszelkie możliwości w MULTIPLAYER ale w SINGLEPLAYER nie jest już tak fajna.Medal of Honor ma lepszego SINGLEPLAYER a MULTIPLAYER jest głupi.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Call Of Duty 4

asq1994 napisał:
Medal of Honor ma lepszego SINGLEPLAYER a MULTIPLAYER jest głupi.
Twoja niezwykle obszerna, badająca dogłębnie i wyczerpująca zupełnie temat wypowiedź na pewno pomoże nam w podjęciu decyzji co do tych gier. Twoje głębokie przemyślenia uświadomiły mi (i innym pewnie także), że Medal of Honor wcale nie jest taki fajny. Twoje liczne, światłe argumenty otworzyły nam oczy. Od tej pory inaczej spojrzymy na ta gre.Jakby tego było mało, post który napisałeś wprost uderza w nas swą piękną stylistyką i poszanowaniem dla interpunkcji, a co za tym idzie naszego języka polskiego. W imieniu użytkowników tego forum dziękuję Ci za tego posta. Dzięki niemu na pewno znacząco podwyższył się zarówno poziom intelektualny, jak i forma wypowiedzi na x360iso.org
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Call Of Duty 4

misiek8 napisał:
hm....swietna gra,ale.....do realizmu rainbow six vegas wiele brakuje...do fizyki hl2 tez jeszcze daleko.....Miejscami przesadzono z liczba wrogow np. w fragmencie misji gdzie czekamy razem z rannym snajperem na przylot smiglowca.....ale ogolnie gra daje rade ;)
Raczej do fizyki star wars the force unleshead :D A pozatym jak gralem u kolegi to bylo zaje....biaszczo.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Call Of Duty 4

star wars the force unleshead
hl2 ma jeden z najbardziej dopracowanych enginów pod względem fizyki.
 

Do góry Bottom