Call of Duty: Advanced Warfare (2014) XBOX360-iMARS

szpadek

Użytkownik
Użytkownik
I z dvd1 tylko folder content do content na dysku ? Czy trzeba wszystkie piliki z DVD 1 do content ?
Dvd 2 opisuje tak samo jak DVD1 w content (chodzi o nazwę folderu z tym numerem) i ma działać? Coś przeoczyłem ?
Bo wyskakuje mi błąd że pakiet z zawartością nie jest dostępny.

Update: - problem rozwiązany - nie działa z spolszczeniem.
 

AdamHN

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie pomocy.Zrobiłem dvd1 i dvd2 w iso2GOD i wrzuciłem na dysk xboxa.I nie chce mi sie właczyć.Czy DVD1 musi być zrobione w Exiso GUI bo mi nie chciało przerobić do Xex.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
1 plyta jest tam content i tylko to potrzebujesz
 

AdamHN

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
DVD1 wrzuciłem do folderu content tylko ze przerobione w iso2god.Mam prośbe czy mógłby ktoś napisać mi krok po kroku jak odpalić tą gre.
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dvd1 przerób do xex, folder content wiadomo gdzie wrzucić.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
 

AdamHN

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki juz zrobione!
 

djblackkrk

Użytkownik
Użytkownik
Skoro dzisiaj jest odpalana edycja Day1 to mogę tą odpalić na Live czy jeszcze się wstrzymać lepiej do jutra?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ludzie grają od tygodnia prawie. Wiec śmiało możesz
 

djblackkrk

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki kolego. To wypalam i zobaczymy co w tym Multi będzie !
 

hwkzmc

Świeżak
Świeżak
Witam, mam taki problem: gra w wersji GOD, pierwsza DVD 1 przerobiona na xex i wrzucona do na dysk wew konsoli, folder o nazwie "xxxxxxxx2" z Content wrzucony na dysk wew konsoli do folderu Content. Gra się uruchamia, wybieram singla, później poziom trudności i daje ok. Po chwili pokazuje się okienko z komunikatem: " błąd ......, przetrzyj ściereczką...". Macie jakiś pomysł jak temu zaradzić aby gra poprawnie się uruchamiała?.
 

totor

Użytkownik
Użytkownik
panowie potrzebuje waszej fachowej pomocy, otóż z 1 dvd pięknie wyciągnięty content który został wrzucony na hdd konsoli, a przy 2 dvd który został przepuszczony przez abgx(poprawionym z postu na 1 str.) również dogranej topologi (mam lt2.0) i nagrany ihasem, xbox nie widzi płyty. laser strasznie szaleje po czym jej nie widzi, spróbowałem nagrać raz jeszcze ale tym razem bez ihasa, tylko z opcją trunkate, co prawda gra sie pięknie zgrała z płyty na hdd konsoli ale po jej uruchomianiu po paru chwilach na pierwszym filmiku wyskakuje komunikat nie obsługiwana płyta, ocb?
tydzień temu nagrywałem The Evil Within która chodzi bez problemu, ps na pewnej stronie czytałem że obraz dvd 2 jest skopany że po nagraniu nie działa, czy ktoś mi pomoże? zaraz jadę po kolejne 2 płytki i boję się że znów coś nie pyknie;)
 

totor

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam taki problem: gra w wersji GOD, pierwsza DVD 1 przerobiona na xex i wrzucona do na dysk wew konsoli, folder o nazwie "xxxxxxxx2" z Content wrzucony na dysk wew konsoli do folderu Content. Gra się uruchamia, wybieram singla, później poziom trudności i daje ok. Po chwili pokazuje się okienko z komunikatem: " błąd ......, przetrzyj ściereczką...". Macie jakiś pomysł jak temu zaradzić aby gra poprawnie się uruchamiała?.
więc mamy podobnie czy ktoś nam pomoże?
 

berni18

Świeżak
Świeżak
U mnie abdx też nie dogrywa topologi , może to wina że nie ma topologi w bazie abgx .
 

totor

Użytkownik
Użytkownik
U mnie abdx też nie dogrywa topologi , może to wina że nie ma topologi w bazie abgx .
znaczy sie mi abgx dogrywa topologie, ale później przerabiam w xbc żeby mi chodziło na lt2.0, nagrałem już tak dziesiątki płyt i zawsze działało a teraz już 2 dvd do kosza;)
ps.musisz zrobić update abgx, na 1 stronie masz opis jak to zrobić
 

berni18

Świeżak
Świeżak
Robiłem już to i nadal brak topologi . Topologi Data is blank wyskakuje , a pobrałem drugą grę tą samą tylko z innego torrenta i wyskakuje w abgx - The first 12 sectors of topology data are blank , czyli jest przygotowana pod LT 2
Wam abgx dogrywa topologie na xgd3 , lt3
 

xeoPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy mozna zainstalować płytę nr 2?
Pytam bo strasznie rzeźbi napęd i dogrywa dane. Może z dysku chodziłoby lepiej...
Wiem, że płyta i tak bedzie wymagana ale może już nie będzie non stop jej czytać.
 

devil12

Użytkownik
Użytkownik
Można :)
 

Ra1to

Użytkownik
Użytkownik
Czy tylko ja mam problemy ze znalezieniem graczy? Cały czas jestem sam w lobby i raz na jakiś czas wejdzie 1-2osoby, ale zaraz potem wychodzą . . . Raz dołączyłem do ich sesji i normalnie się grało. W czym może być problem? .
 

hetm4n

Świeżak
Świeżak
Witam. Ja mam podobny problem z znalezieniem graczy. Dodam ze typ NAT jest otwarty. Zanim do jakiegos serwera połączy trzeba czekac z 10minut.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wszystko działa z abgx , dogrywa topologię
 

Do góry Bottom