call of duty black ops 2 czy battlefield 3 ?

fostex

Świeżak
Świeżak
Call of duty black ops 2 czy battlefield 3?
Która gra lepsza, czy któraś posiada opcje gry w dwóch z podzielonym ekranem?
 

nexus132

Użytkownik
Użytkownik
w black ops 2 można grać na podzielonym ekranie , do grania na multi wybrałbym jednak battlefield 3
 

akwarium25

Banned
obie są dobre. Zależy jakie gry wolisz w battle 3 jest bardziej na realizm postawione i ginie szybko dosyć. a call of duty to raczej akcja tylko.
 

Przyciskomaniak

Użytkownik
Użytkownik
Battlefield 3 jest raczej do grania z ekipom a rozgrywka napewno nie jest tak dynamiczna jak w Black Ops 2(no chyba,że w dodatku Close Quarters):friendly_wink:
 

Grzecho

Użytkownik
Użytkownik
battlefield 3 lepsza . POsiadam i bardzo chwalę
 

wasil23oki

Użytkownik
Użytkownik
obydwie gry kozackie, jednak jako fan serii, polecam COD
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Mi do gustu przypadł bardziej Battlefield, bardziej wciągająca fabuła.
 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
BeeF wg mnie. Ale raczej sprawa wygląda tak: Szybkie akcje, mniejsze mapy - COD, Więcej taktyki, więcej graczy, pojazdy, dłuższe rozgrywki - BF. Wybór jest twój.
 

WerJar

Banned
Okej do wyboru BO 2 czy Bf3 już tłumaczę zalety i wady wiadomo tutaj u góry koledzy z forum wspomnieli że Bf 3 na realizm prawda, strzelanie też realizm, Wady? A no czasem 1 sekundowa przycinka jest jak mocno rozróba jest Xbox średnio sobie radzi z bfem, BO 2 wspaniały ZombieMod a tak to jeszcze nie grałem własnie czekam aż gotówkę uzbieram i lecę kupić.
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
BF 3, super multi a jak znajdziesz sobie ogarniętą ekipę do grania to już w ogóle miód orzeszki. W przeciwieństwie do COD'a nie nudzi się po miesiącu. BO2 mam tylko do grania zombie z kumplami przy piwku, świetna zabawa.
 

miki03022

Świeżak
Świeżak
jak offline to bym brał BO2, a jak online to B3
 

Do góry Bottom