1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Black Ops 4. Battle Royale, multiplayer, zombie, gameplay, beta, data premiery

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 17, 2018 o godzinie 20:28.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4531
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Treyarch właśnie ujawniło wszystkie szczegóły dotyczące nadciągającego shootera. W tym miejscu znajdziecie podsumowanie informacji, które pozwolą Wam przygotować się na nadciągającą premierę. Poznajcie Call of Duty: Black Ops 4.

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje 12 października i tytuł będzie jednocześnie dostępny na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Mogę to już teraz oficjalnie napisać – gra nie otrzyma fabularnej kampanii.

Call of Duty: Black Ops 4 zaoferuje „najgłębsze i najbardziej taktyczne” sieciowe doświadczenie w historii Black Ops, największy tryb zombie oraz pierwszy raz w historii – zmagania Battle Royale! Twórcy nie zdecydowali się na przygotowanie kampanii, ale gracze mogą liczyć na trzy pełnowartościowe tryby rozgrywki:

Multiplayer

Call of Duty: Black Ops 4 to najbardziej taktyczna część z serii Black Ops, a rozgrywka została „umieszczona” pomiędzy Black Ops 2 i Black Ops 3. Zmagania zostały przebudowane od podstaw, by zaoferować graczom zupełnie nowy poziom wrażeń.

Najważniejszymi elementami zmagań są:

• Specjaliści – wykwalifikowani żołnierze wracają w wielkim stylu. Każdy z nich posiada unikalną broń oraz sprzęt, więc gracze otrzymają możliwość wyboru specjalistów, którzy będą dla nich odpowiedni pod względem strategii. Specjaliści otrzymają również własne historie.
    • Gra zespołowa – produkcja kładzie nacisk na drużynową rozgrywkę i tym razem mniej ważne będzie ratio K/D. Gracze połączą talenty swoich specjalistów i dzięki temu rozgrywka będzie „lepsza niż kiedykolwiek”.
    • Ruchy zawodników i tempo rozgrywki – Call of Duty: Black Ops 4 ewoluowało. Tempo nie zostało spowolnione, ale autorzy oferują najbardziej taktyczną rozgrywkę w historii. Gameplay jest „uziemiony” bez skoków, biegania po ścianach i podobnych dziwactw. Gra wprowadza również nowy system leczenia – każdy gracz będzie mógł leczyć się w odpowiednim dla siebie momencie.
    • W grze wraca ikoniczny system Pick 10, poszerzony o szereg innowacji w kontroli broni, przebiegu walki, regeneracji zdrowia i poruszaniu się gracza.

Zombie

Call of Duty Zombies obchodzą w tym roku dziesięciolecie, więc autorzy zdecydować się pełnoprawny tryb z "trzema pełnymi doświadczeniami zombie".

• Nowa historia i bohaterowie – Call of Duty: Black Ops 4 w trybie zombie oferuje zupełnie nową fabułę z nowymi bohaterami. Akcja rozpocznie się na RMS Titanic, na którym czterech bohaterów odkryje prawdę, przez którą pasażerowie zostali skazani na śmierć. W drugiej historii trafimy do starożytnego Rzymu (IX wiek), a trzecia opowieść jest pomieszaniem poprzednich przygód z Call of Duty Zombies.
    • Więcej opcji personalizacji – gra zaoferuje najwięcej opcji w historii dając graczom dostęp do personalizacji, która pozwoli im zmienić zasady i systemy rozgrywki.
    • Black Ops 4 Zombie zaoferuje niestandardową rozgrywkę i nowy tryb. Teraz każdy gracz otrzyma możliwość personalizowania zmagań.

Blackout / Battle Royale

Nowy tryb w całej serii Call of Duty. Battle Royale zostaje włączone do rozgrywki i pozwoli graczom biegać po największej mapie w historii uniwersum.

• Bohaterowie Black Ops i ulubione lokacje – tryb Battle Royale zaoferuje możliwość wcielania się w klasyczne postacie z poprzednich odsłon z kolosalnymi mapami. Wszystkie mapy zostały stworzone na podstawie znanych lokacji z poprzednich odsłon.
    • Klasyczne bronie i klasyczne pojazdy – nowy tryb pozwoli sprawdzić klasyczne bronie, różne rodzaje amunicji oraz najróżniejszy sprzęt. Wszystkie elementy będziemy zbierać, a akcja pozwoli nam zmierzyć się na lądzie, na morzu i w powietrzu.
    • Blackout zaoferuje największą mapę w historii Call of Duty – 1500 razy większą od Nuketown – a uczestnikom przyjdzie rzucić się w wir walki wcielając się w klasycznych bohaterów serii Black Ops, jak również postacie kojarzone z Zombies Origins.

Beta

• Przed premierą odbędzie się beta. Gracze otrzymają dostęp do zmagań zamawiając grę przed premierą. Rywalizacja będzie trwać przynajmniej 3 dni i wkrótce otrzymamy konkretne daty.
    PC

• W osobnym akapicie warto wspomnieć o komputerach osobistych. Call of Duty: Black Ops 4 zostało w pełni zoptymalizowane dla PC i otrzyma nieograniczoną częstotliwość odświeżania, rozgrywkę w 4K, HDR i obsługę ultraszerokokątnych monitorów. Potwierdzają się również plotki – gra pojawi się na Batte.net!
    Kilka słów na temat gry powiedział Rob Kostich, EVP oraz GM marki Call of Duty:

Ambicję gry potwierdził również Dan Bunting, jeden z szefów studia Treyarch:

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3033
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak dla mnie brak SP = kupa. Wycieli MP z ostatniej odsłony przebudowali i pewnie będą chcieć cenę jak za pełnoprawny tyłu. Chciałbym by im słupki sprzedaży spadły i odbiło się to czkawką ale tak nie będzie, ludzie polecą do sklepów jak zawsze.

kuleczka91 lubi to.
  4. Piotrek Jóźwiak

Piotrek Jóźwiak Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    256
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wałbrzych
    Cena u nas 289zł, więc nic taniej, ddla mnie to już przesada samo mp, zero kampanii, mam nadzieję że dla mnie w tym roku BF V > COD BO4 będzie lepsze.

5. B0ni3k

B0ni3k Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kwidzyn, Poland
    Kolejny cod do kosza ;p ale jak by sie uparl to ma swoje plusy np. Brak skakania po 30m w górę i brak biegania po scianach to jak dla mnie plusy tej produkcji ale oczywiscie dodali jaks glupia linke podobna do tej z titanfala 2 czyli wychodzi podobnie ale to i tak nie zmienia faktu ze jest zje..ny ja juz sie pogubilem ktory to cod z rzędu olany przezemnie 4, 5 ? Sam niewien :) cala nadzieja w battlefield V <ok>

6. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    861
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Warszawa
  7. Angel_

Angel_ Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    South Wales
    Jakiś musiał być powód, że zrezygnowali z kampanii ;) Umówmy się od kilku lat COD=multi i na to ludzie czekali. Osobiście nie dotknęłam żadnej kampanii od MW3 bodajże, choć może Ghosts jeszcze się załapał... Tak to od lat czekamy na multi i tyle. Battle Royale? Po ostatnim odkryciu fanu jak i przynosi mi PUBG jestem mega pozytywnie nastawiona :) Seria black ops poza MW jest moją ulubioną, więc roll on październik ;)

Wczytywanie...

Poleć forum