Call of Duty: Black Ops 4. Battle Royale, multiplayer, zombie, gameplay, beta, data premiery

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Treyarch właśnie ujawniło wszystkie szczegóły dotyczące nadciągającego shootera. W tym miejscu znajdziecie podsumowanie informacji, które pozwolą Wam przygotować się na nadciągającą premierę. Poznajcie Call of Duty: Black Ops 4.

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje 12 października i tytuł będzie jednocześnie dostępny na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Mogę to już teraz oficjalnie napisać – gra nie otrzyma fabularnej kampanii.


Call of Duty: Black Ops 4 zaoferuje „najgłębsze i najbardziej taktyczne” sieciowe doświadczenie w historii Black Ops, największy tryb zombie oraz pierwszy raz w historii – zmagania Battle Royale! Twórcy nie zdecydowali się na przygotowanie kampanii, ale gracze mogą liczyć na trzy pełnowartościowe tryby rozgrywki:

Multiplayer

Call of Duty: Black Ops 4 to najbardziej taktyczna część z serii Black Ops, a rozgrywka została „umieszczona” pomiędzy Black Ops 2 i Black Ops 3. Zmagania zostały przebudowane od podstaw, by zaoferować graczom zupełnie nowy poziom wrażeń.

Najważniejszymi elementami zmagań są:

  • Specjaliści – wykwalifikowani żołnierze wracają w wielkim stylu. Każdy z nich posiada unikalną broń oraz sprzęt, więc gracze otrzymają możliwość wyboru specjalistów, którzy będą dla nich odpowiedni pod względem strategii. Specjaliści otrzymają również własne historie.
  • Gra zespołowa – produkcja kładzie nacisk na drużynową rozgrywkę i tym razem mniej ważne będzie ratio K/D. Gracze połączą talenty swoich specjalistów i dzięki temu rozgrywka będzie „lepsza niż kiedykolwiek”.
  • Ruchy zawodników i tempo rozgrywki – Call of Duty: Black Ops 4 ewoluowało. Tempo nie zostało spowolnione, ale autorzy oferują najbardziej taktyczną rozgrywkę w historii. Gameplay jest „uziemiony” bez skoków, biegania po ścianach i podobnych dziwactw. Gra wprowadza również nowy system leczenia – każdy gracz będzie mógł leczyć się w odpowiednim dla siebie momencie.
  • W grze wraca ikoniczny system Pick 10, poszerzony o szereg innowacji w kontroli broni, przebiegu walki, regeneracji zdrowia i poruszaniu się gracza.


Zombie

Call of Duty Zombies obchodzą w tym roku dziesięciolecie, więc autorzy zdecydować się pełnoprawny tryb z "trzema pełnymi doświadczeniami zombie".

Najważniejszymi elementami zmagań są:

  • Nowa historia i bohaterowie – Call of Duty: Black Ops 4 w trybie zombie oferuje zupełnie nową fabułę z nowymi bohaterami. Akcja rozpocznie się na RMS Titanic, na którym czterech bohaterów odkryje prawdę, przez którą pasażerowie zostali skazani na śmierć. W drugiej historii trafimy do starożytnego Rzymu (IX wiek), a trzecia opowieść jest pomieszaniem poprzednich przygód z Call of Duty Zombies.
  • Więcej opcji personalizacji – gra zaoferuje najwięcej opcji w historii dając graczom dostęp do personalizacji, która pozwoli im zmienić zasady i systemy rozgrywki.
  • Black Ops 4 Zombie zaoferuje niestandardową rozgrywkę i nowy tryb. Teraz każdy gracz otrzyma możliwość personalizowania zmagań.



Blackout / Battle Royale

Nowy tryb w całej serii Call of Duty. Battle Royale zostaje włączone do rozgrywki i pozwoli graczom biegać po największej mapie w historii uniwersum.

Najważniejszymi elementami zmagań są:

  • Bohaterowie Black Ops i ulubione lokacje – tryb Battle Royale zaoferuje możliwość wcielania się w klasyczne postacie z poprzednich odsłon z kolosalnymi mapami. Wszystkie mapy zostały stworzone na podstawie znanych lokacji z poprzednich odsłon.
  • Klasyczne bronie i klasyczne pojazdy – nowy tryb pozwoli sprawdzić klasyczne bronie, różne rodzaje amunicji oraz najróżniejszy sprzęt. Wszystkie elementy będziemy zbierać, a akcja pozwoli nam zmierzyć się na lądzie, na morzu i w powietrzu.
  • Blackout zaoferuje największą mapę w historii Call of Duty – 1500 razy większą od Nuketown – a uczestnikom przyjdzie rzucić się w wir walki wcielając się w klasycznych bohaterów serii Black Ops, jak również postacie kojarzone z Zombies Origins.

Beta

  • Przed premierą odbędzie się beta. Gracze otrzymają dostęp do zmagań zamawiając grę przed premierą. Rywalizacja będzie trwać przynajmniej 3 dni i wkrótce otrzymamy konkretne daty.
PC

  • W osobnym akapicie warto wspomnieć o komputerach osobistych. Call of Duty: Black Ops 4 zostało w pełni zoptymalizowane dla PC i otrzyma nieograniczoną częstotliwość odświeżania, rozgrywkę w 4K, HDR i obsługę ultraszerokokątnych monitorów. Potwierdzają się również plotki – gra pojawi się na Batte.net!
Kilka słów na temat gry powiedział Rob Kostich, EVP oraz GM marki Call of Duty:

„Black Ops 4 zapewni naszej społeczności jeszcze więcej okazji do bawienia się wspólnie z przyjaciółmi niż cokolwiek, co studio Treyarch zrobiło do tej pory. Wprowadzi także dużą ilość znaczących innowacji do każdego elementu rozgrywki, wliczając w to zupełnie nowy, taktyczny, oparty na zespołach tryb wieloosobowy, największą do tej pory odsłonę trybu zombie, oraz Blackout, w którym największa mapa w historii serii Call of Duty połączy w jedno bogate uniwersum Black Ops. Ponad 200 milionów graczy nazywało Black Ops swoim drugim domem, w którym razem spędzili ponad 15 miliardów godzin. To niesamowita społeczność, która zainspirowała cały zespół do tego, aby wynieść innowacyjną rozgrywkę na zupełnie nowe poziomy”.
Ambicję gry potwierdził również Dan Bunting, jeden z szefów studia Treyarch:

“Black Ops 4 to najambitniejszy tytuł, który stworzył nasz zespół. U swoich podstaw seria Black Ops zawsze stawiała wyzwanie konwencji i śmiało zabierała rozgrywkę w nowym kierunku. W ramach Black Ops 4 zaprojektowaliśmy doświadczenie dla wszystkich preferowanych typów gry i poziomów umiejętności, od osób grających okazjonalnie do zawodowców. Wprowadzamy warstwę taktycznej głębi, która nagradza graczy za coraz lepsze opanowanie rozgrywki, i zwyczajnie czyni ją przyjemną”.


 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak dla mnie brak SP = kupa. Wycieli MP z ostatniej odsłony przebudowali i pewnie będą chcieć cenę jak za pełnoprawny tyłu. Chciałbym by im słupki sprzedaży spadły i odbiło się to czkawką ale tak nie będzie, ludzie polecą do sklepów jak zawsze.
 

Piotrek Jóźwiak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dla mnie brak SP = kupa. Wycieli MP z ostatniej odsłony przebudowali i pewnie będą chcieć cenę jak za pełnoprawny tyłu. Chciałbym by im słupki sprzedaży spadły i odbiło się to czkawką ale tak nie będzie, ludzie polecą do sklepów jak zawsze.
Cena u nas 289zł, więc nic taniej, ddla mnie to już przesada samo mp, zero kampanii, mam nadzieję że dla mnie w tym roku BF V > COD BO4 będzie lepsze.
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kolejny cod do kosza ;p ale jak by sie uparl to ma swoje plusy np. Brak skakania po 30m w górę i brak biegania po scianach to jak dla mnie plusy tej produkcji ale oczywiscie dodali jaks glupia linke podobna do tej z titanfala 2 czyli wychodzi podobnie ale to i tak nie zmienia faktu ze jest zje..ny ja juz sie pogubilem ktory to cod z rzędu olany przezemnie 4, 5 ? Sam niewien :) cala nadzieja w battlefield V <ok>
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Cena to jakas porazka
 

Angel_

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Użytkownik
Jakiś musiał być powód, że zrezygnowali z kampanii ;) Umówmy się od kilku lat COD=multi i na to ludzie czekali. Osobiście nie dotknęłam żadnej kampanii od MW3 bodajże, choć może Ghosts jeszcze się załapał... Tak to od lat czekamy na multi i tyle. Battle Royale? Po ostatnim odkryciu fanu jak i przynosi mi PUBG jestem mega pozytywnie nastawiona :) Seria black ops poza MW jest moją ulubioną, więc roll on październik ;)
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jakiś musiał być powód, że zrezygnowali z kampanii ;) Umówmy się od kilku lat COD=multi i na to ludzie czekali. Osobiście nie dotknęłam żadnej kampanii od MW3 bodajże, choć może Ghosts jeszcze się załapał... Tak to od lat czekamy na multi i tyle. Battle Royale? Po ostatnim odkryciu fanu jak i przynosi mi PUBG jestem mega pozytywnie nastawiona :) Seria black ops poza MW jest moją ulubioną, więc roll on październik ;)
I macie odpowiedź, fani są...kasa się zgadza. Jak ktoś lubi to zagra i tyle w temacie.
 

Do góry Bottom