Call of Duty: Black Ops 4. Gameplay prezentowany przez Treyarch

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Miłośnicy marki Call of Duty mogą szykować się na przyjemny wieczór. Treyarch zamierza dzisiaj zaprezentować kolejne fragmenty rozgrywki z nadciągającego wielkimi krokami Black Ops 4. Twórcy zdecydowali się na pokaz gry przed E3.

12 października odbędzie się premiera Call of Duty: Black Ops 4 w wersji na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Gra została ujawniona na specjalnej imprezie w Los Angeles, na której pojawił się Piotrek i jego wrażenia z produkcji oraz wyjazdu znajdziecie w najnowszym numerze PSX Extreme.


Twórcy mimo to zdecydowali się na pokaz Black Ops 4 jeszcze przed E3. Jest to dość zaskakująca sytuacja, jednak w trakcie show zerkniemy wyłącznie na rywalizację sieciową – nie możemy liczyć na rozgrywkę Battle Royale, czy też bieganie z zombiakami.

Pod względem starć multiplayer nie możemy w Call of Duty: Black Ops 4 liczyć na wielką rewolucję, ale autorzy zbudowali zmagania na klasach postaci, które w istotniejszy sposób wpływają na nasze możliwości.

Kolejny pokaz Call of Duty: Black Ops 4 odbędzie się już w przyszłym tygodniu i w tym wypadku możemy już raczej liczyć na konkretniejsze mięso – w końcu Activision musi zająć się mocną promocją tytułu.


 

Do góry Bottom