Call of Duty: Black Ops 4 podzieli graczy. Activision nie rezygnuje z płatnych dodatków

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Gdy świat coraz śmielej rezygnuje z przepustek sezonowych, ponieważ deweloperzy nie chcą dzielić graczy na „lepszych i gorszych”, Activision zapowiedziało Black Ops Pass, który wpłynie na Wasze wrażenia z Call of Duty: Black Ops 4.

Call of Duty: Black Ops 4 to wielki eksperyment. Gra nie zaoferuje kampanii fabularnej, a deweloperzy skupią się w tym wypadku na zmaganiach multiplayer, rywalizacji z zombiakami oraz walce na zasadach Battle Royale.

Wielu wydawców oraz producentów rezygnuje z Przepustek Sezonowych, ponieważ nie zamierza dzielić graczy na serwerach i chce zapewnić wszystkim pełne wrażenia ze swoich produkcji. Activision nie idzie tą drogą, dlatego Call of Duty: Black Ops 4 otrzyma Black Ops Pass.

Przepustka Sezonowa zawiera:

• „Classified” – czwarta historia w trybie zombie dostępna od premiery
  • 4 dodatkowe doświadczenia (misje?) w trybie zombie
  • 12 map do trybu multiplayer
  • 4 postacie do trybu Battle Royale (Blackout)
Firma potwierdziła również przygotowanie specjalnych wydań, w których gracze otrzymają między innymi grę z Black Ops Passem, czy też sieciowymi dodatkami.

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Activ jest tak samo pazerne na kase jak EA
Najwiekszym odbiorca coda sa amerykanskie dzieciaki tam gra robi furore i bije rokordy sprzedaży dla mnie ta gra skonczyla sie po BO2 ktory tez mi do konca nie pasowal

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Ja się nie zgodzę z negatywną opinią.
Sam nie mam zbyt wiele czasu na granie, a już na pewno nie na singleplayerowe tasiemce z milionem opcji do wyboru, questami, combosami, itp.
Potrzebuję gry, gdzie wpadam na 15-30min i zakańczam. Bez niedosytu znanego pewnie wszystkim, pt. "to może jeszcze jeden quest" albo "to jeszcze tylko wbiję ten level".
Chciałbym tylko żeby ten COD nie miał miliona perków i udziwnień typu widzenie przez ściany i inne takie (któryś z CODów miał taki syf) i jak dla mnie, to będzie bardzo dobra pozycja.
Dynamiczna akcja, szybkie respawny, można się wyżyć i wyłączyć konsole.

Do góry Bottom