1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Black Ops 4 podzieli graczy. Activision nie rezygnuje z płatnych dodatków

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 11, 2018.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4757
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Gdy świat coraz śmielej rezygnuje z przepustek sezonowych, ponieważ deweloperzy nie chcą dzielić graczy na „lepszych i gorszych”, Activision zapowiedziało Black Ops Pass, który wpłynie na Wasze wrażenia z Call of Duty: Black Ops 4.

Call of Duty: Black Ops 4 to wielki eksperyment. Gra nie zaoferuje kampanii fabularnej, a deweloperzy skupią się w tym wypadku na zmaganiach multiplayer, rywalizacji z zombiakami oraz walce na zasadach Battle Royale.

Wielu wydawców oraz producentów rezygnuje z Przepustek Sezonowych, ponieważ nie zamierza dzielić graczy na serwerach i chce zapewnić wszystkim pełne wrażenia ze swoich produkcji. Activision nie idzie tą drogą, dlatego Call of Duty: Black Ops 4 otrzyma Black Ops Pass.

Przepustka Sezonowa zawiera:

• „Classified” – czwarta historia w trybie zombie dostępna od premiery
    • 4 dodatkowe doświadczenia (misje?) w trybie zombie
    • 12 map do trybu multiplayer
    • 4 postacie do trybu Battle Royale (Blackout)
    Firma potwierdziła również przygotowanie specjalnych wydań, w których gracze otrzymają między innymi grę z Black Ops Passem, czy też sieciowymi dodatkami.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3095
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Chciałbym powiedzieć ze ten szajs uratuje tylko f2p ale niestety ludzie i tak polecą po to i jeszcze nerkę oddadzą by pogra 5 minut wcześniej od innych a gra się sprzeda jeszcze lepiej od poprzednich.

B0ni3k i freq lubią to.
  4. B0ni3k

B0ni3k Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kwidzyn, Poland
    Activ jest tak samo pazerne na kase jak EA
    Najwiekszym odbiorca coda sa amerykanskie dzieciaki tam gra robi furore i bije rokordy sprzedaży dla mnie ta gra skonczyla sie po BO2 ktory tez mi do konca nie pasowal

5. reaper1

reaper1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja się nie zgodzę z negatywną opinią.
    Sam nie mam zbyt wiele czasu na granie, a już na pewno nie na singleplayerowe tasiemce z milionem opcji do wyboru, questami, combosami, itp.
    Potrzebuję gry, gdzie wpadam na 15-30min i zakańczam. Bez niedosytu znanego pewnie wszystkim, pt. "to może jeszcze jeden quest" albo "to jeszcze tylko wbiję ten level".
    Chciałbym tylko żeby ten COD nie miał miliona perków i udziwnień typu widzenie przez ściany i inne takie (któryś z CODów miał taki syf) i jak dla mnie, to będzie bardzo dobra pozycja.
    Dynamiczna akcja, szybkie respawny, można się wyżyć i wyłączyć konsole.

Wczytywanie...

Poleć forum