Call of Duty: Black Ops 4 wycieka. Specjaliści na plakacie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


O godzinie 19:00 rozpocznie się wielkie show Activision, na którym poznamy nową część Call of Duty. Dziennikarze właśnie dojeżdżają na miejsce, więc w Sieci pojawiają się pierwsze przecieki. Zobaczcie plakat prezentujący żołnierzy.

Sympatycy serii Call of Duty mogą szykować się na masę atrakcji. Dzisiaj poznamy konkretne informacje dotyczące Call of Duty: Black Ops 4 i pewnie zerkniemy na zwiastun prezentujący propozycję Treyarch.


Znane studio kontynuuje wątek zapoczątkowany 9 listopada 2010 roku – wtedy to na rynku zadebiutował pierwszy Black Ops, który zgarnął oceny na poziomie 88%. Kolejne części serii trafiły na rynek w 2012 i 2015 roku.

Show rozpocznie się dopiero o 19:00, ale już teraz możecie spojrzeć na pełen plakat. Materiał pokazuje czwórkę specjalistów, w których pewnie wcielimy się podczas sieciowych pojedynków. Należy na pewno zwrócić uwagę na różne uzbrojenie.

To pewnie dopiero początek bohaterów, których zobaczymy w Call of Duty: Black Ops 4 – w końcu jeśli faktycznie studio zrezygnowało z kampanii, to przynajmniej w trybie sieciowym nie powinniśmy narzekać na brak zawartości.


 

Do góry Bottom