Call Of Duty Black Ops bez przerubki !

rotkiw19

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam mam takie pytanie znalazłem na tym chomiku Pliki użytkownika adrian199403 - Chomikuj.pl
sposób grania w najnowsze gry takie jak f1,Black Ops itp na xbox'ie bez lt+ albo jakiej innej przeróbki i tu moje pytanie czy to wo gule jest możliwe czy niema za to bana

oto właśni ten sposób


Zalety:

-nie trzeba uruchamiać gry przez profil

-tym sposobem mozna uruchomić każdą grę nawet tą najnowszą

-prosta instalacja i uruchomienie

Wady:

-gier nie da się uruchomić z pendrive,trzeba nagrywać je na płyty DVD DL(8,5GB)



Instrukcja instalacji:



1.Pobierz plik o nzawie: pliki pendrive.rar (znajduje się poniżej)

2.Pobrane archiwum(plik rar) wypakuj przy pomocy programu np.winrar

3.Podłącz pendrive do komptera(wystarczy nawet o pojemnosci 128Mb)

4.Sformatuj go w formacie FAT32.Jak to zrobić:

-mój komputer,następnie prawy klik na dysku pendrive,formatuj

-kolejnie z list kategorii System Plików wybierz FAT32

-kliknij formatuj i czekaj 20sekund

5.Pliki,które wcześniej wypakowaliśmy skopiuj luzem na pendrive.

6.Odłącz pendrive od komputera

8.Pobierz grę z mojego chomika z folderu:



____Sposób nr.2(z 2011 bez profilu)___ i nastepnie wybierz gry i pobierz grę,która cię interesuje.



Link do folderu z grami(kliknik): http://chomikuj.pl/adrian199403/XBOX+360/*e2*96*baOdblokowanie+Pe*c5*82nych+gier+arcade+na++xbox+360+Na+nie+przerobionym+Xboxsie+360+z+KA*c5*bbDYM++dashbordem!/Spos*c3*b3b+nr.2(z+2011+bez+profilu)/*e2*96*ba+GRY


9.Pobraną grę wypakuj programen np.winrar (hasło do archiwum to Pliki użytkownika adrian199403 - Chomikuj.pl

10.Uruchom program np.nero

11.Wypakowane pliki wypal na płycie DVD DL (8,5GB) nagraj je lużno na płycie





12.Uruchom xbox 360

13.Włóż do napędu xbox nagraną grę(zobaczysz napis dysk z różnymi materiałami)Nic nie klikaj.

14.Wyłącz xbox (płyta z grą musi być w napędzie!!!)

15.Podłącz pendrive pod przednie wejście USB (lub tylne jak wolisz)

16.uruchom xbox 360

17.Po uruchomieniu konsoli gra powinna sama ci się uruchomić a profil automatycznie zaloguje się do xbox live,gdzie możesz nabijać sobie achiwmenty.

18.Miłego grania :)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Tak jak w tej instrukcji sie nie da.

Ale sa gry no jtag ktore dzialaj w ten sposob na nieprzerobionych konsolach tylko musisz miec konsole podlaczona do live :p

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

hashpl

Banned
Chyba musialo Ci sie cos pomylic bo podajesz sposob na gry NO-JTAG a na wstepie mowisz ze to sposob dla Black Opsa.Dla black opsa , F1 i innych gier musisz miec przerobiona konsole, natomiast do gier GoD wystarczy zmodowany profil i gra na pendrive(lub plycie) chociaz podobno microsoft juz zaczal banowac za nielegalne gry GoD
 

rotkiw19

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wiem znam sposób no jtag ale na tym chomika wyczytałem że to jakiś nowy sposób z resztą właściciel chomika mówił że znalazł jakiś sposób na odpalenie najnowszych gier bez flesza podobno mu to działa
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
skoro mu to dziala to powinien dostac conajmniej nobla.
 

Do góry Bottom