Call of Duty Black Ops HELP!

bystry95

Świeżak
Świeżak
Witam! Zmarnowałem już 2 płyty na nagranie coda. Pragnąłem zagrać w wersji PL i znalazłem rzekomo wersje z napisami bez AP 25. Wstawka.
Po wypaleniu na płytę gra nie działa. Czarny ekran, konsola przestaje pracować. Wgrany mam flash LT+.
Log z ABGXBOX360 wrzucony przez autora wstawki.
klik
Log z ABGXBOX360 zrobiony przeze mnie.
klik

Pytanie. Co mogę zrobić z tym obrazem? Czy to wina obrazu czy konsoli?
 

fobis33

Użytkownik
Użytkownik
w tą wersję nie zagrasz. ściągnij inna - angielska... tez popelnilem ten blad co Ty i tak samo zmarnowalem dvd po czym przeczytalem kilka postow i dowiedzialem sie tego co napisalem na wstepie :)
 

bystry95

Świeżak
Świeżak
Wszyscy w komentarzach piszą że śmiga bez zarzutu. Więc o co chodzi ?!
Jedni mówią tak drudzy inaczej.
 

fobis33

Użytkownik
Użytkownik
Ja mówie z mojego doświadczenia. Mogę Ci mojego screena podeslac z abgx'a i obczaisz tylko musialbym plyte przyniesc bo z pcta juz wywalilem to gowno od szopaka czy jak mu tam (bo od niego mialem ta wersje) ... ja zazwyczaj jak sa podzielne wersje (jedni mowia tak a 2 inaczej) to nie pobieram bo cos jest na rzeczy a nie mam az tak dobrego lacza zeby gre pobierac 3x... pobierz sobie wersje eng , przeprowadz przez abgx;a 2x dla pewnosci i zakladam sie o browara ze bedzie Ci dzialal black ops

edit : to co mowia w komentarzach jest nic nie warte (moze koledzy mu wystawili takie komenty? skad moxzesz wiedziec) ... to co mowi abgx jest warte wiecej niz 10 komentarzy.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jak masz dash 12625 lub wyzszy to dzialac nie bedzie. Proste.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
 

Pawlak108

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dokladnie
 

Shanga

Użytkownik
Użytkownik
bedzie dzialac tylko jesli pobrales aktualizacje napedu ta z lipca to juz zapomnij a CoD:BO pobierz angielska i przepusc przez abgx 1.5.0 bedzie dzialac tylko offline jeszcze raz pod warunkiem ze nie pobrales najnowszej aktualki napedu z lipca do polskiej nie ma Patcha
 

Do góry Bottom