Call of Duty: Black Ops II - Tryb zombie z własną kampanią fabularną?

Sanrajs

Użytkownik
Użytkownik


Tryb zombie to charakterystyczny element gier z serii Call of Duty tworzonych przez studio Treyarch. Powróci również w Black Opsie II, całkiem możliwe jednak, że w zupełnie nowej formie – być może z zombiakami zmierzymy się nie tylko w sieci, ale także w „singlu”.

Skąd taki wniosek? Na karcie katalogowej Call of Duty: Black Ops II w sklepie Amazon pojawiła się informacja, iż „zombie pojawią się w rozgrywce, zarówno w postaci opcji trybu multiplayer, jak i opcji w kampanii”.

Niestety nie wiadomo, co oznacza tak naprawdę słowo „kampania” – może się bowiem odnosić (co jest prawdopodobne) nie tyle do trybu dla pojedynczego gracza, co do krótkich, fabularyzowanych co-opowych misji na wzór zadań Spec Ops z ubiegłorocznego Call of Duty: Modern Warfare 3.

Na razie pozostaje nam czekać na stanowisko Activision w tej sprawie.

Źródło : CDA / CD-ACTION ONLINE - gry komputerowe, ps3, xbox 360, pc, gry samochodowe, przygodowe, strategiczne
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Już się nie mogę doczekać tych zombii przede wszystkim dla tego te grę kupię. A co do kampani z zombiakami to nie wiem czy dobry pomysł, CoD od II wojny światowej powędrował aż do zombiaków chodzących po świecie ? Coś mi tu nie pasuje, ale jestem baaardzo ucieszony że zombii jako osobny tryb pojawi się w Bo2 :D:D:D:D
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Oby tego nie zepsuli..
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Brzmi całkiem ciekawie ale możemy sobie tylko gdybać co tam im chodzi po głowach... Oby coś fajnego:)
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

Premiera pełnej wersji trailera 26.09.12r.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Coś pięknego :)
 

Tr1SH

Użytkownik
Użytkownik
Czy oni chca z tego zrobic klona left 4 dead?
 

Do góry Bottom