Call of Duty Black Ops PL - problem LT 2.0

qba505

Banned
Użytkownik
Konsola to arcade z LT2.0 dash dokładnie nie wiem jaki ale aktualizowany był przy przeróbce ~jakiś 1,5 mies. temu
obraz coda to "Cot3DBlyX360-ISO-DOMORAMA" miał być PL język więc podejrzewam, że to samo co SZOPASQUAD ale pewien nie jestem, google mało mówi na temat tego obrazu.

wypaliłem poraz 1 zapominajac o abgxie itd i był komunikat "płyta nie obsługiwana", poczytałem troche forum i pogoglowalem skonfigurowalem abgx, ktory pobrał sobie patche itd, teraz przy weryfikacji wszystko jest zielone obraz wypalony na verbatim pioneerem 216 z predkoscia 4x i nadal ten sam komunikat

podpowie mi ktoś w czym problem ?
 

zoltypl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
dostałeś flagę .pobierz inna wersje black opsa , do wersji PL nie ma patchy w bazie abgx
 

qba505

Banned
Użytkownik
flagę tzn ? co to takiego, coś jak ban ?
 

zoltypl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
"płyta nie obsługiwana", konsola nie flaguje.

w wersji ang tez nie dziala TU, na cichej aktualizacji.byl spatchowany. musi cierplwie czekac lt3.0
darmon przeciez kolega pisze , ze aktualizował dasch jakies pótora miesiaca temu, wiec na cicha aktualizację sie nie załapał . płyta nie obsługiwana jest to jednoznaczne z oflagowaniem konsoli .
 

qba505

Banned
Użytkownik
czyli póki co zostaje mi czekać na nowego LT ? a starsze gry typu Bad company 2 ew MW2 da rade ruszyc ? czy tez zadziała na nich ta flaga ?
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
mw2 raczej nie odpali, bad company 2 pójdzie
 

Kakashi

Banned
a sprawdziłeś czy dobrze abgx360 wgrał ci patch do tego black opsa? i ap25 wygłada to tak dash 146 max lt 1.9 dashe 599/604 lt 19.1-2.0 i polecam użyć pogramu wavepatcher dostować kopie do dasha bo abgx360 wgrywa najnowsze patche i był ustawiony na autofix level 3?
 

Kakashi

Banned
1,5miecha temu to raczej nie ma cichej aktualizacji
 

Kaliforn

Świeżak
Świeżak
Również mam podobny problem tyle ze ja mam slim lt 2.0 dash 13604 wypalilem również z Cot3DBlyX360-ISO-DOMORAMA i mialo byc z pl napisami, tyle ze mi dalej działają najnowsze gry np. Cod MW3.
 

Kaliforn

Świeżak
Świeżak
Naprawiłem swój problem abgx360 ponownie wypalilem plyte i wszystko działa.
 

xbob3kx

Użytkownik
Użytkownik
Panowie a jeśli ja mam pódło po cichej i wypaliłem black ops, odczytałem z iso ID 5A0E3F5F ale nie mogę znaleść TU. Na stronkach jest 11 typów i żaden mi nie podchodzi... ani najnowszy ani najstarszy. W czym może być problem. Płytke wypaliło 100% i veryfikacja nic nie wykazała...
 

patus

Świeżak
Świeżak
Ten sam problem co wyżej, pomoże ktoś ? Uprzedzam ze przekopałem juz całe forum nic nie znalazłem :/
 

bakahk

Użytkownik
Użytkownik
Panowie a jeśli ja mam pódło po cichej i wypaliłem black ops, odczytałem z iso ID 5A0E3F5F ale nie mogę znaleść TU. Na stronkach jest 11 typów i żaden mi nie podchodzi... ani najnowszy ani najstarszy. W czym może być problem. Płytke wypaliło 100% i veryfikacja nic nie wykazała...
Ten sam problem co wyżej, pomoże ktoś ? Uprzedzam ze przekopałem juz całe forum nic nie znalazłem :/
gry XGD2_AP25 na konsoli z "cichą aktualizacją" odpalisz tylko* na LT v3.0

*wszystkie, zabawy, czy tzw. "patenty z TU" do obejścia "cichej aktualizacji" dotyczyły gier XGD3, nikt, do tej pory nie "odpalił" tym sposobem gry XGD2_AP25;

chcesz grać w gry XGD2_AP25? Wgraj LT v3.0, przepuść obraz przez nowego ABGX`a i wypal;

p.s
"uprzedzanie" to raczej polecam sobie odpuścić ponieważ o takim stanie rzeczy ZWŁASZCZA dla COD BO było już pisane wiele razy;
 

patus

Świeżak
Świeżak
Ale chodzi o to ze ja nie mam "cichej" bo konsola NIGDY nie była podpinana do internetu. Kupiona jest miesiąc temu z LT 2.0. Nowe gry chodzą bez problemu, a te z AP 2.5 - "płyta nie jest obsługiwana".

Problem w tym wlasnie ze na forum znalazłem tylko co zrobić po "cichej aktualizacji", ktorej ja nie miałem. Próbowałem również przepuszczać przez abgx według poradników, stosowałem Horizon i wgrywałem TU i cały czas ten sam problem :/
 

bakahk

Użytkownik
Użytkownik
Ale chodzi o to ze ja nie mam "cichej" bo konsola NIGDY nie była podpinana do internetu. Kupiona jest miesiąc temu z LT 2.0. Nowe gry chodzą bez problemu, a te z AP 2.5 - "płyta nie jest obsługiwana".

Problem w tym wlasnie ze na forum znalazłem tylko co zrobić po "cichej aktualizacji", ktorej ja nie miałem. Próbowałem również przepuszczać przez abgx według poradników, stosowałem Horizon i wgrywałem TU i cały czas ten sam problem :/
pisałeś, że masz tą samą sytuację co "kolega" z cichą aktualizacją, teraz piszesz, że jej nie masz, jeśli nie masz to po prostu przepuszczasz gry XGD2_AP25 przez abgx360 v1.0.5, on dogra co trzeba i wszystko powinno Ci chodzić bez problemu, a tak na marginesie poza grami XGD2_AP25 to "zabezpieczenie" mają też gry XGD3, więc masz problem "tylko" z XGD2_AP25;

p.s
przeważnie jak gra Ci nie działa = wrzucaj "zrzut" z abgx`a
 

patus

Świeżak
Świeżak
Faktycznie przeoczyłem ze kolega pisał o "cichej", sory za wprowadzenie w błąd.

Przepuszczałem gry tak jak napisałeś i dalej to samo, pobiore nowy obraz, przepuszcze i jutro wkleje screena z abgx360.

Dzięki za zainteresowanie, pozdro :)
 

Penczki19

Świeżak
Świeżak
witam. mam podobny problem jak koledzy a mianowicie od jakiegoś czasu męczę się z wypaleniem CoD 7 wersja taka sama czyli Cot3DBlyX360-ISO-DOMORAMA. zmarnowałem już multum płyt i nie wiem. moja przeróbka to LT 2.0 . problem w tym ze nie wiem czy moja konsola jest po "cichej" aktualizowałem ją jakieś 2 miesiące temu. po czym wgrałem LT 2.0 jakie są sposoby na wypalenie tej gry tak żeby mi działała. ostrzegam jestem troszkę zielony :p
 

vipvip

Użytkownik
Użytkownik
mam obraz na płycie (na dysk zrzuciłem go Imburnem) grałem w tą gierkę (z płyty) jeszcze jak miałem xtrime1.6 ale nie pamiętam czy kiedyś ją przepuszczałem przez abgd-xsa czy nie, dodam że jest to wersja PL, ma dzień dzisiejszy trudno znaleźć obraz Pl w sieci jak wiesz dużo linków padło. Na pierwszej stronie tego tutka gość napisał że można gry XGD2 z AP2,5 przepuszczać wersją 1.0.6 - ja już nic nie kumam a grę wczoraj przepuściłem wersją 1.0.5 i nie ruszyła mi na konsoli tak się zastanawiam czy tam czasami jakiegoś patha nie trzeba dograć
 

Do góry Bottom