Call of Duty: Black Ops - poszukuję ludzi do klanu!

Chuck

Banned
ja nadal mogę sie przyłączyć do klanu :D
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
Panowie to moze sami sie o to postaramy bo widze ze ktos kto zalozyl ten temat rzuca widocznie slowa na wiatr.jak ktos jest chetny to ja moge dzisiaj pograc o 2. GT lukascube.
Pozdrawiam wszystkich ktorym sie jednak chce:)

Sent from my HTC Magic SparksMod using Tapatalk
 

AdamAdamski

Banned
Widzę , że jednak miałem racje i żaden klan nie powstanie :/ No nic . Pozostaje szukac dalej
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
To bylo do przewidzenia.mysle ze nie ma co narzekac tylko samdmu za to sie zabrac.Adam zobacz ilu jest tu chetnych do takiej inicjatywy.

Sent from my HTC Magic SparksMod using Tapatalk
 

pablisim

Użytkownik
Użytkownik
Ja potwierdzam w dalszym ciągu chęć gry w klanie lub w teamie. Wszystko jedno. Lukascube wyślę dzisiaj wieczorem zaproszenie do ciebie do znajomych z dopiskiem CoD:BO. Mój GT to FastMaster PL.

By the way ktoś może chciałby też pograć w Halo:Reach?
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
Pablisim ja juz wczoraj wyslalem do Ciebie zaproszenie ale jeszcze nie przyjales.dzisiaj bede znowu gral o 2 w nocy a jutro od 23.
Pozdrawiam

Sent from my HTC Magic SparksMod using Tapatalk
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
Widzę, że jest sporo chętnych z tego forum na stworzenie klanu.

Szukam ludzi do klanu Just For Fun.
Obecnie jest nas dwóch, klan wystartował 2 dni temu, kiedy to na oficjalnym forum ligi pojawił się temat do zapisów.

Wszystkich chętnych ( a widzę, że jest was tu sporo) zapraszam do zapisania się na oficjalnej stronie ligowej ť Zaloguj.

W weekend gramy pierwszy sparing, także kto jest chętny tego zapraszam.

Nasz klan będzie uczestniczył w rozgrywkach ligowych Search & Destroy 4on4.

Zapraszam do odwiedzenia strony ligi pod tym linkiem: xboxliga.pl - Serwis Rozgrywek Klanowych.
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
Dzis jak wroce z pracy to sie zarejestruje:) mam nadzieje ze w koncu pogram z ktoryms z Was:)

Sent from my HTC Magic SparksMod using Tapatalk
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
Już mamy 4 osoby. Oczywiście można się dalej zapisywać, w niedzielę będziemy grali spara postaramy się wyłonić na ten moment najlepszą czwórkę ;)
 

drwota

Użytkownik
Użytkownik
Przepraszam, ale miałem problemy z komputerem, bo zepsuła mi się karta sieciowa, dokładnie wejście Ethernet. Widzę, że na prawdę jest dużo osób chętnych do założenia. A więc myślę, że powinno być w nim nie więcej niż 15-20 osób. Wiek myślę, że nie jest ważny, ważne, żeby ktoś się normalnie zachowywał, bo czasem 10 latek jest poważniejszy niż 16 itp. Proszę pisać na GG 848598 lub e-mail - [email protected]. Proszę bardziej pisać na e-mail, wiem, że dla niektórych może to być bardziej "skomplikowane" i dłużej to zajmuje, ale dużo szybciej bym odpowiadał. Jak napisze do mnie minimum 10 graczy to założę forum i tak o wszystkim popiszemy.
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
moge też dołączyć jeżeli jakiś powstanie:D
chodzi mi głównie o teamplay ;) bo granie samotnym wilkiem już jest nudne -.-

stary pryk 20 lat ;p, gt Ten Typ SJDR

Dodawać mnie do friendsów raz raz.

lukascube tyś niegrał na xlinku ? :D
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
a gral gral a teraz z Toba gral na live w black ops:)
 
Ja mogę zagrać ale dopiero we wtorek xbox pszyjedzie z naprawy :D
Mój GT:tactlessczak28
 

Adrian278

Użytkownik
Użytkownik
Ja też GT b0dzioX hs jest
 

Do góry Bottom