Call of Duty: Black Ops - PROBLEMY

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Tutaj piszcie swoje problemy dotyczące przejścia gry :)
 

stasimon

Użytkownik
Użytkownik
No to ja zaczne. Prosba o pomoc w jednej z ostatnich misji. Zaczyna sie wychodzac z kontenera i w pierwszej kolejnosci wbijamy klucz w szyje pierwszego wroga. Potem biegniemy za Reznovem, zatrzymujemy sie przy kontenerach gdzie widac przechodzacych 3 zolnierzy. Biegniemy dalej i zatrzymujemy sie przy budynku, Reznov sie wychyla, widac jak jeden zolnierz stoi w slupie swiatla. W tym momencie nie wiem co dalej zrobic, po chwili slysze ze mnie wykryli i jestem martwy. Co tu trzeba zrobic?
 

anchelutte

Użytkownik
Użytkownik
Podejsc od tylu i zabic.
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Albo jak Reznov rozmawia przez krótkofalówkę to musisz zabić go z noża tego kolesia za którymś razem Ci się to uda :D
 

MastreDziku

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Sorry za offtop ale nie mogę utworzyć nowego tematu :/ Otóż mam problem z Black Ops... Nie mogę ukończyć pierwszej misji (Operation 40) i nie dlatego że nie umiem :p Otóż gdy zabijam Fidela, uciekam z budynku, czekam na wsparcie Carlosa, następnie przyjeżdża pancernik i za chwilę wybucha i kończę misję z wynikiem że moje czynności przyniosły śmierć na mój oddział. Próbowałem już wszystkiego, zawsze ten sam wynik. Patrzyłem Gameplay na YouTube i tam poprostu kiedy wybucha pancernik wołają mnie i można iść dalej a u mnie zawsze śmierć oddziału. POMOCY! Miał tak ktoś? Moja wersja Gry to Call.of.Duty.Black.Ops.READNFO.XBOX360-FW, wszystkie testy abgx na zółto, wszystko gra a tu PSIKUS! Pomóżcie.

Jesteś świeżakiem to nie możesz, szukaj na przyszłość / Jechu
 

redman89

Użytkownik
Użytkownik
O ile się nie mylę to masz do wzięcia działo i z niego rozwalasz wszystkich. Daj link do tego gameplaya z youtube żebym wiedział dokładnie bo nie jestem w domu i nie mam dostępu do xboxa
 

RamzesPS

Świeżak
Świeżak
Mam misje z myśliwcem, gdzie nakierowuje swoich kolegów...oczyszczamy dom, pomieszczenie...i nagle wyskakuje mi taki błąd"
"Code texture 6 'shadowmapSamplerSun' isn't valid. Material='mc/mtl_t5_veh_sr_decal', tech=pimp_technique_/probe_8dfo2d70, techType=10.
Czy ktoś wie co to jest za błąd?
Z góry dziękuje za odpowiedź.

Ponawiam pytanie...
 

MastreDziku

Użytkownik
Użytkownik
O ile się nie mylę to masz do wzięcia działo i z niego rozwalasz wszystkich. Daj link do tego gameplaya z youtube żebym wiedział dokładnie bo nie jestem w domu i nie mam dostępu do xboxa
YouTube - Call of Duty: Black Ops Walkthrough: Level 1 - Part 2 (100% Intel) [HD] (PS3/X360/PC)

na filmiku na 3:27 Carlos mówi NOW, HURRY MY FRIENDS i potem ida sobie na pole trzciny cukrowej a u mnie dokładnie wtedy dostaje komunikat YOUR ACTIONS CAUSED YOUR TEAMMATE DEATH nie ważne czy wybiję wszystkich czy nie i nie ważne którędzy bym poszedł :/ Na całej planszy nie ma żadnego działa. Pomocy.
 

anchelutte

Użytkownik
Użytkownik
Tam masz tylko postrzelac i leciec do trzcin tam zjedziesz po linie do samolotu.
 

wiehl

Świeżak
Świeżak
Mam dokładnie to samo co @MastreDziku. Co robic? :(
 

armani222

Świeżak
Świeżak
Witam prosze o pomoc jak wylaczyc limit czasowy w call of duty black ops jak sie gra na podzielonym ekranie jak sie gra we dwoch na jednym tv ...??
 

MastreDziku

Użytkownik
Użytkownik
Tam masz tylko postrzelac i leciec do trzcin tam zjedziesz po linie do samolotu.
Właśnie gdy chcę lecieć do trzcin to albo umieram , nawet gdy nikt do mnie nie strzela albo moja druzyna umiera niby z mojego powodu :(
 

MastreDziku

Użytkownik
Użytkownik
Mam dokładnie to samo co MastreDziku. Co robic? :(
Mam pewną teorię. Mam napęd Benq któremu na 2 dni przed zagraniem w Balck Ops wrzuciłem nowy flash iXtreme LT 1.2 bo słyszałem, że lepiej chodzi z nowym DashBoardem. Dałem płytkę z grą bratu który ma konsolę ze starszym dashboardem i napędem hitachi-lg z flashem iXtreme 1.51 i on o dziwo przeszedł dalej od pierwszego razu :/ Więc Wziąlem płytke do siebie i ciul :/ to samo :/ Ma ktos jakąs teorię na ten temat?
 

RamzesPS

Świeżak
Świeżak
Mam misje z myśliwcem, gdzie nakierowuje swoich kolegów...oczyszczamy dom, pomieszczenie...i nagle wyskakuje mi taki błąd"
"Code texture 6 'shadowmapSamplerSun' isn't valid. Material='mc/mtl_t5_veh_sr_decal', tech=pimp_technique_/probe_8dfo2d70, techType=10.
Czy ktoś wie co to jest za błąd?
Z góry dziękuje za odpowiedź.

Ponawiam pytanie...
Ponawiam pytanie
 

armani222

Świeżak
Świeżak
Witam czy wie ktos moze jak wylaczyc czas jak sie gra na split-screenie na dwoch na jednym ekranie??w call of duty 5 byly takie opcje ze sie wchodzilo i zmienialo limit i mozna bylo wylaczyc calkowicie czas... a w black ops jest ustawione na 9 min i nie wiem gdzie to sie zmienia czy w ogole jest gdzies taka opcja czy poprostu zrobili tylko na 9 min :/ prosze o pomoc znawcow
 

Patryk-247

Świeżak
Świeżak
Witam a ja mam pytanko czy mozna jakos zgrac filmik nagrany z meczu Multiplayer na np pendrive a potem na kompa sobie go wrzucić
 

chomick32

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam problem z chyba 3-cią misją, tzn. z tą rakietą. No więc wysadziłem już rakietę, przeszedłem już dużą część tych "podziemi" czy raczej tuneli, lecz w jednym miejscu utknąłem. Jest to takie jakby laboratorium, i kręci się tam pełno wroga, no więc wpadam tam, robimy drakę z kumplami, wszystko ok, lecz do tego laboratorium idzie korytarz którym trzeba iść dalej, i z niego respownnują się wrodzy, nie mogę przejść tego odcinka, ponieważ co rusz pojawia mi się nowy przeciwnik.
Może jakaś wskazówka jak Wy to przeszliście?
PS. Gram na Veteranie
 

karol1210

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Mam problem w misji, w której najpierw z Reznovem zakradam się do Steinera, a potem gram Hudsonem w tym kombinezonie... no więc zdejmuje kombinezon, idę kawałek i wyskakuje błąd:

Błąd
dobij for xmodel
'c_rus_spetznaz_body2_g_larmoff" has more than 160 bones (see console for details)


Wie ktoś o co chodzi ??
 

uzydkownik

Użytkownik
Użytkownik
Jak zmienic język w tej grze?
Mam wersję włosko- angielską, ale automatycznie włącza się włoski, a w opcjach nie ma możliwości zmiany języka
 

armani222

Świeżak
Świeżak
Witam ma ktos pojecie jak wylaczyc limit czasu jak sie gra na dwoch na jednym tv... w call of duty 5 normalnie byla opcja gdzie mozna bylo wylaczyc czas a w black ops nie ma tej opcji albo jestem slepy albo producent dal ciala...
 

Do góry Bottom