Call of Duty Classic na krążku?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

nightmoon90

Użytkownik
Użytkownik
Hej, jak na razie mogę pisać tylko w tym dziale więc stwierdziłem, że zapytam.
Jestem wielkim fanem serii CoD i niedawno została wydana gra:

Call of Duty Classic

Było to w sumie odświeżenie i przełożenie jej na naszego XBOX'a 360.
Sprawa ma się tak, że nie posiadam XBL'a i nie ściągnę przez to jej na niego.
Czy orientujecie się może czy idzie gdzieś to kupić na płytce (oczywiście jako oryginalne wydanie a nie spiracone)?

Bo z tego co czytałem to pozostaje tylko XBL czy to potwierdzone w 100%?

Dzięki z góry za informacje w danym temacie : D
 

ramsonX360

Banned
Użytkownik
Call of Duty Classic nie można kupić na płycie :( (też tak bym chciał, ponieważ jestem fanem serii Call of Duty)

Pozostaje tylko opcja XBL.

No chyba że wgranie przez komputer na dysk Xbox-a o ile ktoś to udostępni i czy będzie działało.

Pozdrawiam
 

bemben1991

Użytkownik
Użytkownik
Jak By ktoś wiedział jak Odpalic Sciągnieta gre Arcade na przerobionej konsoli bez neta to znalezienie na necie Call Of Duty nie było by problemem sam ostatnio znalazlem kilka gier Arcade do Sciagniecia tylko niewiem jak je odpalic ;/
 
nie ma co się podniecać bo Demo COD ma blokadę regionalną i myśle ,że to samo jak zechcesz kupić za 1200MP zostaje tylko vpn ,ale dla tych co nie mają bana :)
 

Reverze

Użytkownik
Użytkownik
Z grami XBLA takimi jak w/w COD, Trials, Duke Nukem itp jest dość kłopotliwe rozwiązanie. Na pewnej stronie *******'owej piszą że trzeba otwierać xbox'a, lutować, na pewnych wersjach iksa nie działa w ogóle, trzeba mieć wersje Kernela mniejszą niż 8xxx, trzeba zrobić downgrade dashboard'u(a nie ma takiej możliwości). Za dużo pier******a tylko po to żeby pograć w 10gier(z czego tylko Trials HD jest warte uwagi).
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
A właśnie, że idzie kupić ;D
z tego co pamiętam to w któreś z edycji CoD:MW2 dodatkowo był CoD Classic
Tylko nie mówię na 100% i nie wiem czy na płycie czy np. jakiś kod który dawał tą grę za darmo :) Poszukajcie

EDIT: Już znalazłem - do edycji hardened dodawany jest kod :) A więc niestety nie ma tego na płycie...
 
masz racje idzie kupic ,ale to wersja chyba "prestige edition" z noktowizorem za jakieś 900PLN
 

nightmoon90

Użytkownik
Użytkownik
Jacekxbox360 z tego co wiem to właśnie nigdzie nie idzie tego dostać na płycie tylko ewentualnie w kosztownych zestawach jest kod dostępu, żeby to pobrać.

Podaj mi linka do zestawu z tą grą na płycie, albo nie wprowadzaj ludzi w błąd...
 

Hooker-PL

Świeżak
Świeżak
Na necie jest ta gra na **********.

Wiecie jak to odpalić i czy to działa ? Ktoś to sprawdzał ?
 
Jacekxbox360 z tego co wiem to właśnie nigdzie nie idzie tego dostać na płycie tylko ewentualnie w kosztownych zestawach jest kod dostępu, żeby to pobrać.

Podaj mi linka do zestawu z tą grą na płycie, albo nie wprowadzaj ludzi w błąd...
no to na drugi raz napisz coś skoro wiesz !
a najprawdopodobniej jest tak jak piszesz z kodem dostępu czy coś takiego ,ale może jest inaczej ,jesteś pewny? to podaj linka z skąd to wiesz
 

Magil

Użytkownik
Użytkownik
jak by to było na płycie to by nie było problemu z piraceniem;P
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Być może Infinity Ward zdecyduje się na wypuszczenie tej gry na płycie tak jak to miało miejsce z Rockstar i ich dodatkami do GTA 4.
Myślę,że należy poczekać jak sprawa się rozwinie.
 

nightmoon90

Użytkownik
Użytkownik
@Jacek, jeśli chodzi o mnie dużo czytałem na temat tego, że po przez XBL można to zassać i jest dostępna.
Do źródeł tych informacji byłem odsyłany z googla więc ciężko mi jest napisać gdzie dokładnie o tym czytałem na stronach związanych z grami.
Myślałem, że być może ktoś ma jakieś info dotyczące wydania jej na płycie, ale jak widać na razie nie można jej dostać swoją drogą.
A to, że przez XBL można zassać bo na allegro są packi COD2 MW2 oscylują w cenie 250-300zł, w których zawartości znajduje się książeczka z instrukcją jak pobrać na X'klocka.

Stąd mój post, żebyś nie wprowadzał ludzi w błąd a jeśli tego nie robisz to podał linka gdzie bym mógł ją kupić, ale jak widać sprawa wyjaśniona w 100% i jak na razie nikt tego na CD nie dostanie ponieważ nie wypuścili tego oficjalnie na rynek multimedialny a jedynie internetowy. : )
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom