Call Of Duty, Ghost

mendoza322

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam Posiadam Xboxa z lt 2.0 Dasch 16203 mój problem z COD Ghost Nie widzi 1 płyty 2 ok nie wiem o co chodzi czemu tak się dzieje już wypaliłem kilkadziesiąt płytek pod LT 2.0 i nie miałem takiego problemu już nawet próbowałem z LT 3.0 po przeróbce topolgy pod lt.2.0. Lt 2.0 jak i 3.0 z rożnych źródeł problem ten sam. Pomóżcie
 

prourug

Użytkownik
Użytkownik
Dziwna sprawa COD sprawdzałem zarówno na zwykłej nagrywarce jak i na iHAS i nie było żadnego problemu.
Podaj więcej danych jaki releas, jakie płyty.

Może spróbuj na innej nagrywarce, na innej płycie...
 

smyk99

Użytkownik
Użytkownik
Możliwe, że źle nagrała się 1 CD. Spróbuj wypalić jeszcze raz.
 

mendoza322

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziwna sprawa COD sprawdzałem zarówno na zwykłej nagrywarce jak i na iHAS i nie było żadnego problemu.
Podaj więcej danych jaki releas, jakie płyty.

Może spróbuj na innej nagrywarce, na innej płycie...
Nagrywałem na dwóch rodzajach płyt - verbatin i platinum , nagrywarkę mam tylko jedną i nigdy nie sprawiała mi problemu, jednego tylko nie wiem co znaczy ten releas?

już wypaliłem 3 płyty i nic cały czas ten sam problem!!!


Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

mendoza322

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam Posiadam Xboxa z lt 2.0 Dasch 16203 mój problem z COD Ghost Nie widzi 1 płyty 2 ok nie wiem o co chodzi czemu tak się dzieje już wypaliłem kilkadziesiąt płytek pod LT 2.0 i nie miałem takiego problemu już nawet próbowałem z LT 3.0 po przeróbce topolgy pod lt.2.0. Lt 2.0 jak i 3.0 z rożnych źródeł problem ten sam. Pomóżcie. Nagrywałem na dwóch rodzajach płyt - verbatin i platinum , nagrywarkę mam tylko jedną i nigdy nie sprawiała mi problemu, jednego tylko nie wiem co znaczy ten releas?

już wypaliłem 3 płyty i nic cały czas ten sam problem!!!
 

smyk99

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się ze problem leży w grze. Jeżeli bardzo Ci na niej zależy to spróbuj ściągnąć jeszcze raz, ale nie mam pewności czy to pomoże.

Wysłane z Xperi J przy użyciu Tapatalka
 

prourug

Użytkownik
Użytkownik
Release to wersja gry a konkretnie rip gry wydane przez konkretną grupę. Poszukaj innej wersji i jeszcze raz spróbuj przepalić.
 

mendoza322

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki, spróbuję jeszcze raz!
 

mendoza322

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki, Twoja podpowiedź była trafna, z innego źródła jest ok
 

mendoza322

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Release to wersja gry a konkretnie rip gry wydane przez konkretną grupę. Poszukaj innej wersji i jeszcze raz spróbuj przepalić.
Dzięki, Twoja podpowiedź była trafna, z innego źródła jest ok
 

Do góry Bottom