Call of Duty: Ghosts - takiego recyklingu jeszcze chyba nie grali

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Często słyszy się narzekania, że Call of Duty się nie zmienia. Że jest na tym samym, przestarzałym silniku i gołym okiem widać ciągły recykling. Na YouTubie pojawił się film, w którym po lewej zobaczycie zakończenie Call of Duty: Modern Warfare 2, a po prawej koniec prologu Call of Duty: Ghosts. Wy to skomentujcie, my nie mamy słów.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Buahahahah co za crap :D
 

okss

Użytkownik
Użytkownik
dobre ctrl+c ctrl+v :)
 

Shodan155

Użytkownik
Użytkownik
Dlatego wole BF4 na PC :D
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
co w tym dziwnego ?
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
dobre ctrl+c ctrl+v :)
Ale przecież dodali Psa i najlepsze w mieście FISH AI.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Zaznaczcie ze to spoiler zeby komus zabawy nie popusc!
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
słowa "COD to ciągle to samo" nabierają coraz większego znaczenia :D
 

crosk

Xbox One
Xbox One
tak sie teraz robi gry, a potem idz i plac im hajs!
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
WIdze zjazd hejterów od BF4:) co by nie mowic czy odgrzewany kotlet czy nie z cala pewnoscia pod wzgledem grafiki, fabuły i gameplayu zjada singla BF4... Pisze tylko o singlu bo multi nie mialem okazji testowac
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
sami bf maniacy którzy nie mogą grać w swoją ukochaną grę bo nie potrafią zainstalować :D
po instalacji nie widać broni bo wszystko czarne a bugów więcej niż w jakiejkolwiek innej grze
Wychodzi na to że nie mogą zagrać to przyszli na forum hejtować COD.
wstydźcie się BF4 maniacy.
 

Lunevil

Użytkownik
Użytkownik
Moze i kotlet odgrzewany ale to ciagle moj ulubiony fps. Ja nie hejtuje bf to wy nie hejtujcie coda, o.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
sami bf maniacy którzy nie mogą grać w swoją ukochaną grę bo nie potrafią zainstalować :D
po instalacji nie widać broni bo wszystko czarne a bugów więcej niż w jakiejkolwiek innej grze
Wychodzi na to że nie mogą zagrać to przyszli na forum hejtować COD.
wstydźcie się BF4 maniacy.
O co ci chodzi? Instalacja jest banalna

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

Damianos_17

Użytkownik
Użytkownik
W następnym roku niech wezmą fragment z każdej części od COD'a 1 i zrobią kolejną odsłonę.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jestem fanem serii i naprawdę nie dowierzam, że takiego bubla mogli odwalić...
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Im nowsze Call of Duty, tym bardziej niedorobione. Mr. Kotick jak zwykle męczy bułe w wywiadach, jaką to super gre zaraz nie wydadzą, jaka ona nie będzie innowacyjna i w ogóle "super", a kończy się od kilku lat tak samo - żenadą.

Ta seria to w sumie taki odpowiednik Need for Speeda od EA. Pierwsze części - majstersztyk, powiew świeżości w branży gier wideo. A potem? Syf, kiła i mogiła. To już nawet nie jest kotlet. Bo w przeciwieństwie do ostatnich odsłon Call of Duty tego nieszczęsnego, odgrzanego kotleta można chociaż przełknąć.

Ale tak to jest, jak się patrzy na gry wyłącznie przez pryzmat slupkow podsylanych przez speców od marketingu. Dlatego tym bardziej mocno trzymam kciuki za twórców Titanfalla i liczę, że ich sukces utrze nosa Kotickowi (a wyjątkowo nie trawie jegomoscia), który bez wahania zwolnił ich swego czasu, bo przychody, choć ogromne, nie wystarczyły mu wowczas na waciki.

/Wysłane z telefonu/
 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
Dobre nie wiedziałem że to kopiowanie zaszło tak daleko ale nadal lubię CODA
 

bartek6949

Użytkownik
Użytkownik
Call of duty to jak dobry serial niby podstawa jest ta sama ale zawszę dobrze bawi i ten skillowy multi. Mimo, że multi niczym się prawie z seri na serie nie różni to ludzie tak samo potrafią kupować nowe mapy do innych gier za gruby hajs. Wiec to, że kupują nowe mapy i trochę nowej mechaniki mnie nie dziwi. Multi BF mi się nie podoba choć wiem, że może się podobać i jednak ma wysoką jakość, ale to co zrobili z singla to coś im nie wyszło w tym roku. W coda jak gram to widzę, żę jestem coraz lepszy, a w bf ile bym nie grał to i tak ktoś mnie zestrzeli z samolotu lub czegoś innego zanim ja go zobaczę. W BF gra polega na tym kto lepiej się ustawi lub kto kogo podejdzie od tyłu, ja wolę jednak sobie pobiegać i wykorzystać mojego skilla.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tak samo jak w GTA, cale animacje strzelania i chowania za oslony sa wyjete zywcem z Maxa Payna
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Co ty w ogóle porównujesz? Animacje w ogromnym sandboksie do całej, żywcem skopiowanej, cut-scenki w kilkugodzinnej kampanii? Nie róbmy sobie jaj z pogrzebu...

/Wysłane z telefonu/
 

Do góry Bottom