CALL OF DUTY GHOSTS VS BATTLEFIELD 4 - mutliplayer

TobinFrost

Świeżak
Świeżak
Witam przyjaciele !
Chciałbym się was poradzić jaką grę doradzacie na multi ? Obecnie posiadam BF 3 , ale po wyjściu BF4 liczba grających użytkowników gwałtownie zmalała. Z gry byłem zadowolony , aczkolwiek CALL OF DUTY MW3 teź mogło być , ale bez szału. Są może wśród was posiadzacze tych gier i jak oceniacie grę na mutliplayer ? Z relacji innych znajomych mówili , że wersje konsolowe BF4 - grafika jest troszkę gorsza niż BF3. A nic konkretnego o call of duty ghosts nie wiem. Czy w COD GHOSTS dalej jest taki chaos i ludzie latają i momentalnie jesteś zabity czy jest troche ogarniania i takich spokojnych akcji :D Czekam na wasze opnie i porady ;)
pozdrawiam serdecznie !
 

Raffcio

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma takiego chaosu w CoDzie gdyż liczba graczy jest o wiele mniejsza niż w przypadku BF4. Grałem w dwie gry na multi i jak dla mnie BF 4 rządzi pod każdym względem. Według mnie Grafika faktycznie gorsza niż w BF4.
 

marlis93

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak dla mnie to na multi tylko BF4. Choć dla mnie jedyny minus to że nie ma jakiegoś lobby żeby można było łatwo zagrać w grupie ze znajomymi.
 

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
Po Twojej wypowiedzi widać że wolisz spokojniejsza grę niż szybkie granie i nabijanie duzo zabójstw krótkim czasie wiec bierz BF choć w Ghosts i tak jest spokojniejsza gra niż w innych Codach. Ja preferuje tylko Cody bo lubię szybka grę a BF strasznie mi się nie podoba no ale dla Ciebie mysle że będzie właśnie lepszy BF

Wysłane z telefonu L710
 

Do góry Bottom