Call of Duty: Ghosts z nową łatką; mapa Free Fall za darmo dla każdego

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jedna z najprzyjemniejszych map w grze nie wymaga już statusu pre-orderowca ze strony graczy - nowa aktualizacja, oprócz paru poprawek, udostępnia Free Fall dla każdego.



Aktualizacja trafiła dzisiaj na wszystkie platformy (PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U, Xbox 360 i Xbox One), zapewniając całe mnóstwo mniejszych poprawek. Te skupiają się m.in. na oszustwach i funkcjonalności typu obsługa LAN na Xbox One. Dla tych, którzy lubią statystyki, dodano tablicę wyników dla trybu Hunter Free for All. Co do reszty, która potrzebuje nieco wyzwania, menu Operacji wzbogaciło się o dział Weapon Operations.

Z pełną listą poprawek możecie zapoznać się tutaj. Dla tych, którzy lubią statystyki, dodano tablicę wyników dla trybu Hunter Free for All. Co do reszty, która woli bawić się w odblokowywanie rzeczy, menu Operacji wzbogaciło się o dział Weapon Operations.​

 

CZAREEK

Użytkownik
Użytkownik
Niech oni w końcu Onslught Map Pack ( czy kij wie jak to się piszę ) dodadzą do Standardowych ...

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

szonyone

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jedna z najprzyjemniejszych map w grze nie wymaga już statusu pre-orderowca ze strony graczy - nowa aktualizacja, oprócz paru poprawek, udostępnia Free Fall dla każdego.



Aktualizacja trafiła dzisiaj na wszystkie platformy (PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U, Xbox 360 i Xbox One), zapewniając całe mnóstwo mniejszych poprawek. Te skupiają się m.in. na oszustwach i funkcjonalności typu obsługa LAN na Xbox One. Dla tych, którzy lubią statystyki, dodano tablicę wyników dla trybu Hunter Free for All. Co do reszty, która potrzebuje nieco wyzwania, menu Operacji wzbogaciło się o dział Weapon Operations.

Z pełną listą poprawek możecie zapoznać się tutaj. Dla tych, którzy lubią statystyki, dodano tablicę wyników dla trybu Hunter Free for All. Co do reszty, która woli bawić się w odblokowywanie rzeczy, menu Operacji wzbogaciło się o dział Weapon Operations.

Hej
Kupiłem płytę z cod ghost
Zainstalował się zaraz jakąś aktualizacja
Możesz mi powiedzieć jak wejść na mapę free fall? Z poziomu konsoli.
Gdyż nie mogę jej znaleźć w trybie multiplayer.
Będę wdzięczny za szybka odpowiedź
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Musisz ja pobrać z marketu.
 

szonyone

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Musisz ja pobrać z marketu.
problem w tym ze w ogole jej nie ma w markecie
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Spróbuj wyszukać za pomocą przeglądarki internetowe
 

szonyone

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dzwoniłem do Activision
Poinformowali mnie iż nie można wejść w mapę bezpośrednio tylko czekać aż podczas rozgrywek ona się wylosuje
wraz z aktualizacja mapa się pobrała i mimo iż jej nie widzę ona jest
temat do zamkniecia
 

Do góry Bottom