Call of Duty: Ghosts

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

W wątku tylko opinie!
 

fazarro

Użytkownik
Użytkownik
za krótka. z pewnością zbyt łatwa. jeśli nie chcecie tracić zabawy to zaczynajcie od razu na veteran.
extincion - bardzo fajna odskocznia (substytut zombie)
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
W CoD'a singla raczej mało kiedy ruszam gdyż interesuje mnie raczej multi więc o singlu się nie wypowiem.
Jednak co zaś tyczy się multi to wytrzymałem chyba góra 5 dni (na siłę bo myślałem że się przekonam i jakoś to dalej będzie) jednak już nie chcę w to badziewie grać dalej...
System odradzania to pierwsza chyba najbardziej wqrwiajaca rzecz w tej odsłonie.... no po prostu masakra na całego jak co chwilę goście odradzają ci się za plecami lub obok ciebie...
Raz stałem w koncie pokoju, przykucnięty a tu nagle coś (czytaj ktoś) odradza mi się dosłownie na głowie i gościu zaczyna mnie przepychać opadając na ziemie i nagle jakie to zdziwienie nas obydwu jak lookamy na siebie :02.47-tranquillity:tragedia... A takich lub podobnych elementów w grze jest masa... biegniesz nie ma nikogo za tobą, a tu nagle po dosłownie sekundzie dostajesz serię po plecach bo koleś odradza się metr za tobą...
Zatem wróciłem znów do starszej odsłony COD'a w której frajda z multi jest dużo większa:unconscious:
 

Sztandi

Użytkownik
Użytkownik
Pod względem kampani jestem zadowolony a co do multi to nic ciekawego poza nowym trybem przetrwania
 

XgameX

Użytkownik
Użytkownik
singiel spoko chociaż sterowanie pojazdami pomyłką... i to straszną.. na multi gram obecnie i jest bardzo dużo minusów.. np nie dostałem maski za przejście gry na weterania a zrobiłem to 2 dni po premierze gry... ;( dalej co do multi sa błędy odradzania, strzelania, map (widziałem pare razy jak ludzie biegali pod mapą i z dołu zabijali wszystkich a ty waliłeś w ziemie, i kończyli wyniki gry 50:0... ;) ), generalnie czekam na aktualizacje kolejne bo inaczej bardziej odpycha... liczyłem że będzie w kierunku mw3 a tu zonk ;(
 

skillet84

Banned
Gdyby nie tryb wieloosobowy to ta gra nie była by nawet warta 20 złotych.
 

sradkg

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jak by ktos chcial to mam 2 kody do zrealizowaniu tutaj https://cod.monsterenergy.com/?country=pl&language=pl#redemption
oddam za darmo


Co do gry to sie zawiodlem, Multi wogole mnie nie przekonalo do siebie, single fajny ale krotki, oczekiwalem troche wiecej po tej grze na nowa generacje, a tu najzwyczajniej w swiecie, przenikalem przez material na poczatku gry, czy przez krzaki w dżungli.

//EDIT
Kody rozdane.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Z roku na rok coraz słabsza.... a multi coraz gorsze.
Byłem fanem gry na multi w CoD, ale w tym roku BF4 rządzi i gram tam, a CoD'a olałem
 

lrdmaras

Użytkownik
Użytkownik
Pomieszanie z poplątaniem. Prawdę mówiąc nie za bardzo pamiętam co w niej było. BF4 wywarł na mnie większe wrażenie.
 

Halldor

Świeżak
Świeżak
1/10 za wtórność, kopij-wklej z poprzednich cześci, kiepski silnik graficzny i skopane multi. Kpina z graczy
 

szymonpl007

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
zawsze bardzo lubiłem serie call of duty i ghosts również mi sie podobał akurat singiel mi sie podobał multi takie samo jak w inych coda (juz mnie ciągle to samo nudzi ) ogólnie dałbym tej grze 6/10
 

Angel_

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Użytkownik
Tragedia...serio...na zadnej odslonie sie tak nie zawiodlam.. Jesli nie zrobia jakiejs aktualizacji nie poprawia tych respow, strzelania..chyba podaruje:( Mapy ...nie rozumiem totalnie jak mozna w tak kamperskiej grze tworzyc tak rozlegle mapy pelne zakamarkow, kamyczkow, gorek, okienek, dziurek :/.. I wszystkie takie same.. budynki rozwalajace sie...gruz...palace sie auta:/ Nie jestem w stanie podac nazwy jednej mapy, ani wskazac ktora mi sie chociaz podoba nie mowiac o ulubionej. MW3 mi nie podeszlo do konca ale mapki rozne, mam kilka ktore naprawde lubie i ciesze sie jak sie laduja;) Tutaj nic...zero radosci z gry... no ta z zamkiem piekna, ale juz totalnie nie do obrobienia z lezakami. Dynamika gry to porazka.
 

Sermin

Świeżak
Świeżak
za krótka ale i tak 10/10
 

Adek86

Użytkownik
Użytkownik
Parę osób napisało swoje opinie na temat tej gry, ale nie jestem pewien czy w dobry dziale? To jest temat dla użytkowników Xbox'a One, a pod waszymi nick'ami są podane inne dane odnośnie konsoli :) albo to zmieńcie albo udzielajcie się w dziale na klocka 360 bo to dwie różne bajki :)
Co do samej gry, nie przeszedłem ani nie odpaliłem kampanii na XO (na X360 pograłem z godzinę w kampanie, nie jestem fanem serii ani mistrzem w Fps, ale nie odrzuciło mnie od tej gry jakoś specjalnie), więc się na temat kampanii nie wypowiem, natomiast jeśli chodzi o grę w multiplayer...nie wiem skąd biorą się te historie o graczach strzelających z dołu mapy??? albo odradzaniu się przed kimś, czy innych nietypowych i dziwnych sytuacjach, może ma na to wpływ prędkość łącza? Mi nie zdarzyła się żadna z tych rzeczy :) Ale muszę powiedzieć jedno, nie miałem okazji grać w Battlefield 4, ale po samym oglądaniu gameplay'ów innych graczy robi się cieplej na sercu :) Dlatego jeśli ktoś jest na kupnie niech wybierze Battlefield'a, z pewnością się nie zawiedzie :)
 

Meow Meoow

Świeżak
Świeżak
Od wersji na 360 duzo sie nie rozni. Detale troszke lepsze. no i fajniej sie gra bo mapa bardziej przejrzysta i nie ma problemu z zauwazniem przeciwnika tak jak to bylo na 360.. Kampanii i trybu extinction nawet nie odpalalem na One , i raczej nie zamierzam po tym jak pogralem chwile na 360. Od Black Ops 2 , Ghosts jest troche gorszy, glownie przez brak trybu League Play. Ponoc niedlugo ma byc patch ktory doda zasady e-sports ( 0 bullshitu typu
c4, miny , granatniki ) do clan wars wiec bedzie bardzo podobnie do league play. i jednoczesnie maja naprawic "Clans" w grze. na chwile obecna wyskakuje blad przy tworzeniu druzyny, i nie da sie wyjsc z klanu jesli sie do niego dolaczylo na 360..
 

Kulpit

Świeżak
Świeżak
zgadzam się z przedmówcą.. skopiowali poprzednią wersję. praktycznie zmienili tylko nazwę i tyle
 

Do góry Bottom