Call of Duty i Modern Warfare 2, czyli czeski film trwa nadal

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie żebym jakoś strasznie mocno przejmował się tym, czy gra Infinity Ward będzie miała w tytule Call of Duty, czy nie, ale na litość boską, wiecie jak takie żonglowanie tytułem utrudnia odnajdywanie wpisów? Gdy wszyscy byliśmy już przekonani, że Call of Duty wyleciało z nazwy, Robert Bowling wrzucił wczoraj na swojego Twittera zdjęcie pudełek. I wiecie co? Call of Duty magicznie się pojawiło, mimo tego, że na zwiastunach konsekwentnie było pomijane.

Przedstawiciele Activision twierdzą teraz, że gra od zawsze była częścią serii Call of Duty i dlatego znajdujemy ją w tytule, ale moim zdaniem to tylko mydlenie oczu. Obstawiam raczej panikę po badaniach, które pokazały, że bez Call of Duty w tytule gra nie jest rozpoznawana przez respondentów. Dla mnie to mały cyrk, aczkolwiek to nie ja wykładam miliony na grę...



Call of Duty i Modern Warfare 2, czyli czeski film trwa nadal
 

LowMen

Użytkownik
Użytkownik
Najwidoczniej Panowie z Activision chcieli mały zamęt zrobić wokół swojego najlepszego tytułu w tym roku... Czy z "Call of Duty" czy beż, dla mnie nie ma różnicy, bo i tak ją kupie :).
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, boją się o sprzedaż. Pewnie zaraz ktoś powie, że gdyby wywalili z nazwy Call of Duty to gra by straciła na popularności a chcą, żeby jak największa ilość osób w nią zagrała. Że by to wpłynęło negatywnie na rozgrywkę. Tak samo jak tłumaczyli się dlaczego nie będzie CO-OPa
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
śmiałbym sie jakby Polskie MM empiki zrobiły tak jak na zachodzie ze wyłożyli Ghostbusters na x360 przed premierą i to grubo :D
 

LowMen

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, boją się o sprzedaż. Pewnie zaraz ktoś powie, że gdyby wywalili z nazwy Call of Duty to gra by straciła na popularności a chcą, żeby jak największa ilość osób w nią zagrała. Że by to wpłynęło negatywnie na rozgrywkę. Tak samo jak tłumaczyli się dlaczego nie będzie CO-OPa
Jako taki CO-OP będzie.
 

xboxik

Banned
Użytkownik
Ja tam wole grac w "CoD6" niz w "MW2" ;)
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie nie ważne czy będzie Call Of Duty czy nie :D ważne że już nie mogę się doczekać Modern Warfare 2 ! ; D
 

Ariel

Użytkownik
Użytkownik
Ja mysle ze wiecej ludzi kupi jednak Call of Duty ;p Co by nie mowic to juz bardzo znana marka i laicy jak beda mieli do wyboru w nowosciach call of duty ktore kojarza albo inna gra modern warfare, z ktora pewnie cos sie kojarzy ale nizbyt dokaldnie to wybiora cod :)
 

B0bek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czy będzie w nazwie Call of Duty czy nie ważne aby gra spełniła oczekiwania wielu ludzie
 

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
Ja mysle ze wiecej ludzi kupi jednak Call of Duty ;p Co by nie mowic to juz bardzo znana marka i laicy jak beda mieli do wyboru w nowosciach call of duty ktore kojarza albo inna gra modern warfare, z ktora pewnie cos sie kojarzy ale nizbyt dokaldnie to wybiora cod :)
Dokladnie tak, nic dodac, nic ujac.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
dla mnie to typowy marketing i sprzedaż pod wyrobiona marką
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
call of duty jest tak jakby symbolem jakości i jakość ta musi być utrzymana w mw2.
mam taką nadzieję:)
 

TaZz639

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym wolał, żeby było call of duty, ponieważ będzie mi się kojarzyło z poprzednimi świetnymi częściami
 

kornik

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem czemu wam sie tak dobrze kojarzy Call of Rambo. zadna to marka, tylko bezmozgi chłam.
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem czemu wam sie tak dobrze kojarzy Call of Rambo. zadna to marka, tylko bezmozgi chłam.
bo jest fajne?
dla yntelygentuf to TRIVIAL PURSUIT jest
 

macieo111

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam małą prośbę aby ten pan co trzyma tą gierkę wrzucił ją na ******** :D
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Twórcy serii Call of Duty na początku pracowali nad serią Medal of Honor. Nastapił rozłam i stworzyli COD'a. Marka się utrzymała i ma dużo zwolenników, myślę, że nawet teraz samo pójscie w strone MW jest dobre. Bo jakos zawsze COD czy MOH bedzie mi sie kojarzyl z druga wojna swiatowa.
 
S

sebool12

Guest
Na ich miejscu zrezygnowałbym z Call of Duty i napisał po prostu CoD Modern Warfare 2 .. Wątpię, żeby wtedy spadła rozpoznawalność gry :p
 

jedi_zmh

Banned
Użytkownik
A ja powiem tak, wkurzyłbym się gdy na mojej półce, gdzie znajdują się wszystkie gry, m.in. Call Of Duty 2, Call Of Duty 3, Call Of Duty Modern Warfare i Call Of Duty World At War, znalazła się gra Modern Warfare 2 bez ,,Call Of Duty,, Na boku pudełeczka nie było by tego słówka i jakby wyglądała moja kolekcja? To tak jakby najnowszy Need For Speed nazywał sie poprostu ,,Shift,,? Marka wyrobiona przez kilka lat to coś co przyciąga klienta, jest to normalne, i nie powinno się od tego odchodzić. Pozdrawiam fanów COD.
 

Konradiv

Użytkownik
Użytkownik
A więc:
1. Infinity Ward chyba nie planowało drugiej części, ponieważ pojawiło się Call of Duty 4, no chyba, że nowy MW będzie CoD'em 5 (WaW tak naprawde nie jest piątką)
2. Kto by chciał na swojej półce (jak Jedi napisał) zobaczyć Call of Duty 4: Modern Warfare i obok Modern Warfare 2. No nie ładnie by to było :)
3. @Raps - mi się CoD bardziej kojarzy z teraźnejszością - ale to dlatego, że więcej gram w 4 niż w WaW, a poprzednich części nie pamiętam. Dla mnie MoH to II wojna światowa

Także jak dla mnie, to Modern Warfare mogła by nie mieć Call of Duty, pod warunkiem że pierwsza część też by nie miała Call of Duty!!
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom