Call.of.Duty.Modern.Warfare.3.XBOX360-P2P

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Kod:
P2P
P R E S E N T S: Call of Duty : Modern Warfare 3 (c)
Region: Region Free
Languages: English
Size: 1 DVD - XGD3 - 0800
Genre: FPS
Platform: XBOX 360
Date: October 2011
▄▄▄▓▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▒▄▄▄▄
Release Info:
Call of Duty: Modern Warfare 3 is the 2011 release in the best-selling Call of Duty First-Person Shooter action series. The game is a direct sequel to the previous game in the series, Call of Duty: Modern Warfare 2, with a campaign storyline continuing the struggle of U.S. forces against an invasion by the Russian Federation following the framing of an undercover U.S. agent in a terrorist attack on Moscow. Along with classic Call of Duty multi-character control, Call of Duty: Modern Warfare 3 contains deep multiplayer support, including two-player Co-op Survival mode. The game also contains all-new Kill Streak categories and customizable strike packages that offer more options for player combat styles and strategies.
▄▄▄▓▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▒▄▄▄▄
Notes:
XGD3 format .. Enjoy!
▄▄▄▓▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▒▄▄▄▄
- INTI7ARI -
Kod:
ISO image size: 8334MB (XGD3)
 

Pawel9215

Banned
Użytkownik
działa? sprawdzał ktoś? bo może bym ściągnął
 

mikul1991

Użytkownik
Użytkownik
Działa, gra świetna. Jest po angielsku.
 

InTheViper

Banned
Działa, gra świetna. Jest po angielsku.
ta a wyjdzie nowy dahs i okarze się że coś jest nie tak a czemu bo zagrałeś w mw3 ;)

ja się wstrzymuje choc mam grę na dysku.
 

Krzychu30

Użytkownik
Użytkownik
Kod:
P2P
P R E S E N T S: Call of Duty : Modern Warfare 3 (c)
Region: Region Free
Languages: English
Size: 1 DVD - XGD3 - 0800
Genre: FPS
Platform: XBOX 360
Date: October 2011
▄▄▄▓▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▒▄▄▄▄
Release Info:
Call of Duty: Modern Warfare 3 is the 2011 release in the best-selling Call of Duty First-Person Shooter action series. The game is a direct sequel to the previous game in the series, Call of Duty: Modern Warfare 2, with a campaign storyline continuing the struggle of U.S. forces against an invasion by the Russian Federation following the framing of an undercover U.S. agent in a terrorist attack on Moscow. Along with classic Call of Duty multi-character control, Call of Duty: Modern Warfare 3 contains deep multiplayer support, including two-player Co-op Survival mode. The game also contains all-new Kill Streak categories and customizable strike packages that offer more options for player combat styles and strategies.
▄▄▄▓▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▒▄▄▄▄
Notes:
XGD3 format .. Enjoy!
▄▄▄▓▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▒▄▄▄▄
- INTI7ARI -
Kod:
ISO image size: 8334MB (XGD3)

jakie masz ustawienia ze Ci ABGX to widzi ????
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
jakie masz ustawienia ze Ci ABGX to widzi ????
widzi rozpakowany xex z iso.

Call Of Duty Modern Warfare 3 RF XGD3 0800-XBOX360

NOTES:

Region Free
Stealth patched
Ixtreme Compatible [LT+2.0 required]
XGD3 0800
SSV2

codmow3.iso
8.14 GiB
codmow3.dvd
35 B
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
ta a wyjdzie nowy dahs i okarze się że coś jest nie tak a czemu bo zagrałeś w mw3 ;)

ja się wstrzymuje choc mam grę na dysku.
Jak nagrasz 1:1 w nagrywarce IHAS124B To bęzie ok.obraz jest dobrze spatchowany stealtch patched 0800.ssv2.
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Darmon masz już 520 postów, a dalej robisz takie błędy na forum.NIE PISZE SIĘ POSTA POD POSTEM DAJ EDYTUJ !!!

@T: Super zaraz zabieram się za zasysanie.
 

Fsatrets

Użytkownik
Użytkownik
Nowy CoD ma zabezpieczenie Civ tak jak forza 4?
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Nowy CoD ma zabezpieczenie Civ tak jak forza 4?
nie ma civ.
no civ check in battlefield 3
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
civ czy nie civ i tak ten kto ma liteona może spać spokojnie i grać ile wlezie;))
 

yago13

Użytkownik
Użytkownik
civ czy nie civ i tak ten kto ma liteona może spać spokojnie i grać ile wlezie;))
Dlaczego niby ludzie z liteonem mogą spac spokojnie ??? Czy czegoś nie wiem
 

Keres

Użytkownik
Użytkownik
Dlaczego niby ludzie z liteonem mogą spac spokojnie ??? Czy czegoś nie wiem
Chodzi o te nowe nagrywarki na pc, pozwalajace nagrac kopie gry 1:1.
 

freak10

Użytkownik
Użytkownik
kiedy można się spodziewać wersji PL??
 

Xyjon

Użytkownik
Użytkownik
kiedy można się spodziewać wersji PL??
Po premierze Polskiej wersji
 

mario155

Świeżak
Świeżak
Witam mam takie pytanie mam nagrywarkę LG, czy jak nagram CoDa TYM SPOSOBEM http://xboxforum.pl/iso-i-jtag-f10/[tutorial]-nagrywamy-obraz-xdg3-programem-clonecd-bez-zadnych-bledow-103695.html to będzie normalnie chodził, sorry za takie pytanie ale nie nagrywałem nic od roku więc nie wiem, a widzę że sporo się zmieniło, co do przeróbki to mam najnowszą.
 

TigraTeam

Banned
Witam mam takie pytanie mam nagrywarkę LG, czy jak nagram CoDa TYM SPOSOBEM http://xboxforum.pl/iso-i-jtag-f10/[tutorial]-nagrywamy-obraz-xdg3-programem-clonecd-bez-zadnych-bledow-103695.html to będzie normalnie chodził, sorry za takie pytanie ale nie nagrywałem nic od roku więc nie wiem, a widzę że sporo się zmieniło, co do przeróbki to mam najnowszą.
powinno isc
 

BONO

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam takie pytanie mam nagrywarkę LG, czy jak nagram CoDa TYM SPOSOBEM http://xboxforum.pl/iso-i-jtag-f10/[tutorial]-nagrywamy-obraz-xdg3-programem-clonecd-bez-zadnych-bledow-103695.html to będzie normalnie chodził, sorry za takie pytanie ale nie nagrywałem nic od roku więc nie wiem, a widzę że sporo się zmieniło, co do przeróbki to mam najnowszą.
Gra nagrana na płycie Verbatim wg w/w sposobu program CloneCD, zainstalowana na HDD konsoli śmiga bez problemów
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
JAk zwykle minus dla COD`a przez jezyk - -
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Gra nagrana na płycie Verbatim wg w/w sposobu program CloneCD, zainstalowana na HDD konsoli śmiga bez problemów
ok ale wspomnij bo znowu będa pytania nie jest to gra 1;1 więc o bezpieczniej grze na live nie ma mowy
 

Do góry Bottom