Call of Duty: Modern Warfare bez Season Passa, płatnych DLC i lootboxów. Wszystkie mapy i tryby za darmo

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plTwórcy Call of Duty: Modern Warfare właśnie potwierdzili wiadomość, na którą czekaliśmy od pierwszej zapowiedzi. Najnowsze Call of Duty nie otrzyma Season Passa oraz płatnych DLC. Gra rozpocznie nowy standard dla całego uniwersum.
W dniu prezentacji Call of Duty: Modern Warfare otrzymaliśmy zapowiedź zmian w systemie rozwoju gry, ale dopiero dzisiaj otrzymaliśmy kompletne szczegóły. Najnowsza odsłona serii Call of Duty nie otrzyma Season Passa, płatnych DLC (mapy/tryby) oraz lootboxów!
Twórcy upewnili się, że każdy gracz będzie mógł rywalizować ze znajomymi na wszystkich platformach (cross-play) oraz żadna z platform nie otrzyma czasowej ekskluzywności na rozszerzenia. W Call of Duty: Modern Warfare wszyscy zagrają razem od dnia premiery dodatków.
Jednocześnie trzeba to zaznaczyć: wszystkie mapy i tryby dla sieciowych pojedynków z Call of Duty: Modern Warfare będą dostępne za darmo. Zmiany nie zostaną wprowadzone wyłącznie w nadchodzącej grze – to będzie standard dla całej serii.
Gra zamiast tego otrzyma Battle Pass, który będzie działał identycznie jak w tytułach Battle Royale – za jego pomocą odblokujemy bronie, ulepszenia do giwer oraz skórki. Twórcy zapewnią bezpłatny oraz płatny rozwój (dwie drogi), ale(!) wszystkie „funkcjonalne treści”, czyli bronie bazowe oraz rozszerzenia odblokujemy przez normalną rozgrywkę.
W Battle Passie i sklepie pojawią się różne przedmioty kosmetyczne (skórki), które jednak NIE będą miały wpływu na balans. Dodatkowo, Battle Pass nie zostanie uruchomiony w dniu premiery – na początku gracze mają nacieszyć się podstawową zawartością. Premiera BP ma odbyć się jeszcze w tym roku. 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
żadna z platform nie otrzyma czasowej ekskluzywności na rozszerzenia
Spec Ops Survival jest ekskluzywnie dla PS4, więc niech nie pierd***ą. Ta gra mnie ani ziębi ani grzeje, ale kłamstwa i obłudy nie zniosę. ;)
 

Do góry Bottom