Call of Duty: Modern Warfare

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ograny początek i jak do tej pory sprawia bardzo dobre wrażenie. Dobra rozpierducha, znakomity dźwięk i wizualnie ok. Na tą chwilę jestem zadowolony z zakupu.
 

zygzak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W poprzednich edycjach jak się grało w multiplayer to po zakończeniu meczu głosowało się na mapę i grało następny. Tutaj zawsze po meczu szuka mi innego serwera. Tak ma być czy mam coś zwalone? Jak mam ustawić, żeby nie zmieniało mi serwera i grało się zawsze w jednym wybranym trybie np. S&D albo TM.
 

CzarnyDM

Użytkownik
Użytkownik
W poprzednich edycjach jak się grało w multiplayer to po zakończeniu meczu głosowało się na mapę i grało następny. Tutaj zawsze po meczu szuka mi innego serwera. Tak ma być czy mam coś zwalone? Jak mam ustawić, żeby nie zmieniało mi serwera i grało się zawsze w jednym wybranym trybie np. S&D albo TM.
jesli chodzi o pozostanie w jednym trybie to musisz sobie zmienic filtry. Co do grania na nowym serwerze co mecz to niestety tak to juz jest chyba.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
No musze powiedziec - multi miodzio :D
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
na starym xone (dekoder) są odczuwalne ściny przy multi jak i przy kampani. Ten typ tak ma ? no i ta grafa też nie powala :D
 

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra bardzo dobra , ale piekielnie krótka , skończyłem ją w dwa wieczory i czuje ogromny niedosyt :( , mam wersję w której pobierał mi też jakieś pliki specjalnej kampani , czyli chyba tej misji po zakończeniu gry , tylko nie wiem jak ja włączyć , podpowie ktoś ?
 

adus110ccc

Świeżak
Świeżak
Dołączam się do ostatniego pytania pomoże ktoś?
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kooperacja i tam są operacje specjalne .
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jest tam kampania single player czy typowy multi ? :)
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kooperacja do 4 graczy, typowe multi - masz kilka celów do wykonania i do zdobycia.
 

fojtas

Użytkownik
Użytkownik
Witam nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale ale mam problem z mikrofonem podczas gry w warzone a mianowicie jak chcę grać z kumplami to oni mnie nie słyszą . Korzystam ze zwykłych słuchawek do telefonów w grupie Xbox pokazuje że mikrofon działa w ustawieniach CoD również pokazuje że wyłapuje głos gdy mówię ale już w grupie w grze mnie nie słychać. Poradzi ktoś coś?
 

Maikel3

Świeżak
Świeżak
Witam,
Wczoraj kupiłem sobie Call of Duty MW i mam problem, chciałem pograć w sama kampanie ale nie mogę bo pokazuje mi ze musze mieć Xbox Live i ze jestem w trybie offline czy jest na to jakaś rada żeby zagrać bez wykupowania xbox live ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam,
Wczoraj kupiłem sobie Call of Duty MW i mam problem, chciałem pograć w sama kampanie ale nie mogę bo pokazuje mi ze musze mieć Xbox Live i ze jestem w trybie offline czy jest na to jakaś rada żeby zagrać bez wykupowania xbox live ?
Kup sobie Xbox Game Pass Ultimate za 4zł: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?activetab=pivot:overviewtab. To Gold + XGP w jednym. Jeśli nie możesz na swoje konto wykupić to załóż nowe, tam wykup i ustaw konsole domową na tym nowym koncie. Później możesz grać we wszystko co wymaga Golda na swoim koncie oraz we wszystkie gry z Passa. Tamte konto traktuj tylko jako "dawcę" usługi i gier.
 

Maikel3

Świeżak
Świeżak
Kup sobie Xbox Game Pass Ultimate za 4zł: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?activetab=pivot:eek:verviewtab. To Gold + XGP w jednym. Jeśli nie możesz na swoje konto wykupić to załóż nowe, tam wykup i ustaw konsole domową na tym nowym koncie. Później możesz grać we wszystko co wymaga Golda na swoim koncie oraz we wszystkie gry z Passa. Tamte konto traktuj tylko jako "dawcę" usługi i gier.
A nie moge w ta gre grać w sama kampanie bez wykupowania czego kolwiek ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A nie moge w ta gre grać w sama kampanie bez wykupowania czego kolwiek ?
Jeśli Ci wyskoczyło takie info to nie. Jakby szło to byś tego monitu nie dostał.
 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Niby stary dobry call.
Oprawa audio wizualna robi wrażenie, chociaż dosyć szybko zmieniłen na angielskie audio.
Kampania strasznie mnie wymęczyła, nie wiem, może to kwestia tych misji.

Jak dla mnie to wygląda tak, że jak się nie poleci do przodu i nie ustrzeli 2 wrogów to fabuła do przodu sama nie ruszy... w większości misji strzelają z każdej strony:)
 

Do góry Bottom